Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

W środku miasta, przez wiele dni, na ziemi leżał znak drogowy

07.09.2016 15:52 | 13 komentarzy | 3 812 odsłony | Marek Oratowski

To historia z centrum Chrzanowa, konkretnie ulicy Sienkiewicza. Jak to możliwe, że nikt nie zwrócił na to uwagi, nikt tak długo nie interweniował? A może interweniował, ale brakło podjęcia działań?

13
W środku miasta, przez wiele dni, na ziemi leżał znak drogowy
Nie wiadomo, czy słupek złamał u podstawy wandal, czy jakiś kierowca
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Znak informujący o przejściu dla pieszych i zwracający uwagę kierowców na dzieci (idą tamtędy do szkoły) został ścięty przez kogoś u podstawy i "położył" się na pobliskim parkingu przed apteką. To miejsce, przy którym przechodzą codziennie setki osób i przejeżdża mnóstwo pojazdów. W pobliżu jest Plac Tysiąclecia i przystanek autobusowy Śródmieście.

- Taki stan trwa od dwóch tygodni. Widziałem, jak kilka razy pojawił się w pobliżu patrol policji. Aż trudno mi uwierzyć, że mundurowi niczego nie zauważyli. Leżący znak może uśpić czujność kierowców przejeżdżających od strony ulicy Kusocińskiego - mówi jeden z mieszkańców wieżowca stojącego przy ulicy Sienkiewicza, proszący o zachowanie anonimowości.

Sienkiewicza to droga powiatowa.
- Ten znak tak długo tam leży? Aż trudno mi uwierzyć. Dziekuję za sygnał. Jak najszybciej wyślę tam kogoś z pracowników - zapewnił nas w środowe południe Grzegorz Żuradzki.