Marcin Skoczylas i spółka znów ucieszyli kibiców

13.04.2016 20:55 | 0 komentarzy | 2 858 odsłony | Marek Oratowski

Wyszli na parkiet w bojowym nastroju i zeszli z niego z rękami w górze. Punkt wywalczony w starciu z trzecią w tabeli Olimpią to naprawdę spore osiągnięcie, bo na obiekcie rywali chrzanowianie mieli niewiele do powiedzenia.

0
Marcin Skoczylas podaje do Tomasza Kowala

I liga

MTS Chrzanów - Olimpia Piekary Śląskie 31-31 (14-14)
MTS: Konrad Gil, Marcin Górkowski - Marcin Skoczylas 9, Tomasz Kowal 5, Tomasz Cupisz 4, Kamil Kirsz 4, Michał Bednarczyk 4, Maciej Sieczka 2, Dawid Skoczylas 2, Jan Orlicki 1, Paweł Stroński, Oktawiusz Jarząbek, Przemysław Wierzbic

Chrzanowianie prowadzili w tym meczu nawet trzema bramkami (10-7 w 18. minucie). Na dziesięć minut przed końcem to ich rywale mieli taką przewagę (26-23). Gracze MTS-u jednak nie pozwolili "odjechać" Olimpii. Mogli nawet to spotkanie wygrać, bo w ostatniej akcji mieli piłkę. Przy stanie 31-31 Marcin Skoczylas zddcydował się na rzut. Piłka wpadła do bramki, ale arbiter nie uznał gola, odgwizdująć wcześniej faul. Tym samym spotkanie zakończyło się podziałem punktów, nie krzywdzącym żadnej ze stron.
- Przed spotkaniem remis wzięlibyśmy w ciemno. Zagraliśmy bardzo skoncentrowani. Przy odrobinie szczęścia mogliśmy wygrać. Mamy teraz półtora tygodnia przerwy, a potem czeka nas starcie z ostatnią w tabeli Bochnią - mówi Adam Piekarczyk, trener chrzanowian.