Nie masz konta? Zarejestruj się

Alwernia

Zagłosuj za powstaniem miejsc do ćwiczeń w Alwerni, Kwaczale, Nieporazie, Okleśnej i Rozkochowie

14.04.2016 07:30 | 2 komentarze | 9 199 odsłon | Michał Koryczan
Ostatnia aktualizacja: 14.04.2016 12:55

Pięć miejscowości z powiatu chrzanowskiego walczy w ogólnopolskim konkursie o budowę siłowni na powietrzu. Możesz im w tym pomóc, nie wydając nawet złotówki.

2
Zagłosuj za powstaniem miejsc do ćwiczeń w Alwerni, Kwaczale, Nieporazie, Okleśnej i Rozkochowie
Siłownia na zewnątrz istnieje już m.in. w Wygiełzowie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Obchodząca w tym roku 150-lecie istnienia firma Nestlé ogłosiła konkurs dla gmin „Nestlé porusza Polskę". Nagrodą w nim są siłownie na zewnątrz (szesnaście, po jednej w województwie). Każda składa się z dziewięciu urządzeń wartych przeszło 14 tys. zł.

Do udziału zgłoszonych zostało pięć miejscowości z powiatu chrzanowskiego: Alwernia, Kwaczała, Nieporaz, Okleśna i Rozkochów.

O budowę siłowni rywalizować będą z 34 innymi miastami i wsiami z Małopolski. Zwyciężą te, które otrzymają najwięcej wskazań w internetowym głosowaniu. Te można oddawać do 6 lipca na stronie internetowej www.nestleporusza.pl.

- Zachęcam do głosowania nie tylko mieszkańców miejscowości, w której miałaby powstać siłownia. W ten sposób zwiększamy szansę na wygraną w konkursie. Warto się zmobilizować i postawić na lokalną solidarność. Szczególnie, że głosowanie nic nie kosztuje - mówi Radosław Warzecha, wójt Babic.

Najnowszy numer „Przełomu" można kupić w internecie. Elektroniczne wydanie jest dostępne także dla użytkowników urządzeń mobilnych - tabletów i smartfonów (w tym iPhonów i iPadów).