Nie masz konta? Zarejestruj się

Ziemia chrzanowska

04.03.2016 06:52 | 0 komentarzy | 3 211 odsłony | Łukasz Dulowski
Ostatnia aktualizacja: 04.03.2016 13:00

W piątek szykuje się spora dawka muzyki. Będzie występ bluesmana Andrzeja Makarewicza, jak również koncert jednej z najciekawszych polskich formacji rockowych - Lao Che. W sobotę i niedzielę nie zabraknie imprez z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet.

0
Propozycje na weekend
Klasyczne koncerty w klasztorze bernardynów w Alwerni stały się już tradycją
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Piątek, 4 marca, godz. 17, Libiąż
Libiąskie Centrum Kultury zaprasza do sali widowiskowej na koncert "Echa Miłości - wspomnienie o Annie German". Bilety w cenie 18 zł.

Piątek, 4 marca, godz. 18, Trzebinia
Stowarzyszenie Wolna Trzebinia organizuje w Dworze Zieleniewskich wystawę „Otwarci na sztukę". Swoją twórczość zaprezentują: Kaja Brzozowska (zdjęcia), Małgorzata Feliksik (fotografia i malarstwo), Joanna Kamoń (rzeźba i grafika) i Bartłomiej Muszak (ołówek). W ramach imprezy wystąpi gitarzysta bluesowy Andrzej Makarewicz, do 2013 r. grający z Gienek Loska Band. Wstęp wolny.

Piątek, 4 marca, godz. 19, Chrzanów
W sali teatralnej MOKSiR zagra grupa Lao Che, promująca swój najnowszy album „Dzieciom". Bilety w cenie 40-60 zł.

Sobota, 5 marca, godz. 15-20, Chrzanów
Fundacja VIAFEMINA zaprasza do biblioteki na „Wielki Chrzanowski Dzień Kobiet". W programie m.in.: pokazy mody, prezentacje wizażu i fryzur, degustacje potraw, strefa literatury, wymiana ubrań, atrakcje dla dzieci. Wstęp wolny.

Niedziela, 6 marca, godz. 15, Chrzanów
Aktorzy Grupy Misterium wystawią w MOKSiR spektakl „Jeszcze tej nocy" w reżyserii Marcina Kobierskiego. Bezpłatne bilety do odebrania w parafiach: Matki Bożej Różańcowej w Chrzanowie i św. Piotra i Pawła w Trzebini.

Niedziela, 6 marca, godz. 15, Alwernia
W klasztorze bernardynów zostały zaplanowane dwa koncerty z okazji Dnia Kobiet: o godz. 16 i 19. „Najpiękniejsze arie operowe i operetkowe" będzie można usłyszeć w wykonaniu: Kinga Stawowy (sopran), Andrzej Kosek (tenor), Leszek Mikos (bas). Przy fortepianie zasiądzie Anna Głowa-Łobodzińska. Bezpłatne wejściówki w Samorządowym Ośrodku Kultury w Alwerni.