Nie masz konta? Zarejestruj się

Zagórze

Mieszkaniec Zagórza przepadł bez śladu

13.10.2015 12:28 | 2 komentarze | 7 854 odsłon | Eliza Jarguz-Banasik
Ostatnia aktualizacja: 13.10.2015 14:24

Zaginął 46-letni Dariusz Hubert. Mężczyzna wyszedł z domu 5 października i do dziś nie skontaktował się z rodziną. Bliscy proszą o pomoc w jego odnalezieniu.

2
Mieszkaniec Zagórza przepadł bez śladu
Zaginiony Dariusz Hubert Fot. Archiwum rodziny
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Najpierw próbowali szukać na własną rękę. Gdy te działania okazały się bezskuteczne, zawiadomili policję o zaginięciu.

- Mężczyzna 5 października wyszedł z domu w Zagórzu około godz. 17 i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania. Nie nawiązał też kontaktu z rodziną. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z komisariatem policji w Alwerni pod numerem telefonu 12 28 31 207 lub z najbliższą jednostką policji . Dzwonić można na numer alarmowy 997 - informuje Robert Matyasik, rzecznik prasowy chrzanowskiej policji.

Zaginiony ma 185 cm wzrostu i waży około 100 kilogramów, jest krępej budowy ciała, ma niebieskie oczy i krótkie blond włosy. W chwili zaginięcia miał na sobie czerwoną kurtkę do pasa, niebieskie dżinsy oraz białe buty sportowe. Posiadał też ze sobą plecak.

We wtorek rodzina wyraziła zgodę na opublikowanie zdjęcia i danych zaginionego w mediach. Mundurowi liczą, że to pomoże ustalić, co się z nim stało. Tak było w przypadku zaginionej w ubiegłym tygodniu libiążanki. Po informacji na przelom.pl i portalach społecznościowych o tym, że szuka jej policja, sama wróciła do domu.