Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

LIBIĄŻ. Przed świętami bez prądu

21.12.2012 14:33 | 0 komentarzy | 3 556 odsłony | red
Około 80 domostw jest pozbawiony prądu od wczoraj. W piątek rano przedstawiciele Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Chrzanowie poinformowali, że awaria winna zostać usunięta do popołudnia.
0
LIBIĄŻ. Przed świętami bez prądu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Około 80 domostw jest pozbawiony prądu od wczoraj. W piątek rano przedstawiciele Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Chrzanowie poinformowali, że awaria winna zostać usunięta do popołudnia.

- W czwartek powiedzieli mi w elektrowni, że uporają się z jej usunięciem do godziny 1. W piątek usłyszałam, że do południa, a teraz, że do 14. Ponoć jest awaria transformatora, który widzę z okna. Tyle tylko, że nikt przy nim nic nie robi – denerwuje się mieszkająca w okolicach ul. Sieniewicza Iwona Widor z Libiąża. - Przecież przed świętami wiele rzeczy trzeba zrobić. Bez prądu się nie da.

Do awarii doszło przed północą w czwartek. Zepsuła się energetyczna stacja przesyłowa przy ul. Długosza w Libiążu. Bez energii elektrycznej zostało ok. 80 odbiorców. To mieszkańcy ulic Sienkiewicza, Matejki, Długosza, Flasińskiego, Oświęcimskiej, Krasickiego i Tęczowej.

- Pracownicy elektrowni poinformowali nas, że prace są na ukończeniu i przed godziną 15 można się spodziewać przywrócenia energii – powiedział Paweł Dudek z PCZK w Chrzanowie.
(taj)