Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Pijany kierowca najechał na samochód

31.03.2015 13:31 | 0 komentarzy | 3 111 odsłony | Eliza Jarguz-Banasik

W poniedziałek na ul. Oświęcimskiej w Chrzanowie nietrzeźwy kierowca opla spowodował kolizję z bmw. Miał 0,9 promila alkoholu.

0
Pijany kierowca najechał na samochód
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- Jak wstępnie ustalono, 38-letni mieszkaniec Trzebini w trakcie manewru wymijania jadącego w przeciwnym kierunku samochodu osobowego, kierowanego przez 34-latka z Płok, zjechał na przeciwległy pas ruchu i najechał na bmw - mówi Robert Matyasik, rzecznik prasowy chrzanowskiej policji.

Pijanemu mężczyźnie nic się nie stało. Obrażeń nie odniósł też drugi kierowca, który był trzeźwy. Ze względu na uszkodzenia w obydwu samochodach, policjanci zatrzymali dowody rejestracyjne pojazdów. Nietrzeźwemu 34-latkowi funkcjonariusze odebrali prawo jazdy.

W poniedziałek doszło też do zdarzenia drogowego na ul. Krakowskiej w Pile Kościeleckiej. Kierująca volkswagenem mieszkanka Dulowej na prostym odcinku zjechała z drogi i uderzyła w przydrożne drzewo. 47-letnia kobieta doznała obrażeń ciała. Pogotowie zabrało ją do szpitala. Policja ustala, co było przyczyną zdarzenia.

***
Policja szuka złodziei, którzy dostali się do studzienek telekomunikacyjnych w Alwerni i ukradli ponad 200 metrów kabla telekomunikacyjnego. Firma, do której należały, szacuje straty.