Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Promocje skusiły setki klientów

09.01.2015 11:38 | 9 komentarzy | 12 649 odsłon | Marek Oratowski

Bieg na pierwsze piętro CH Max oraz złapanie upatrzonego towaru. Tak wyglądały pierwsze minuty piątkowego otwarcia sklepu sieci RTV Euro AGD.

9
Promocje skusiły setki klientów
W kolejce do sklepu stały głównie starsze osoby
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Akcja promocyjna zrobiła swoje. Przed dziewiątą na otwarcie czekało ponad dwieście (głównie starszych) osób. Ochroniarze wpuścili ich do holu.

- Dostałem do skrzynki ulotkę, więc przyjechałem z ciekawości. Nic konkretnego nie planuję kupić. Ludzi tyle, że się w głowie nie mieści - usłyszeliśmy od jednego ze stojących Józefa Balona z Trzebini.

Punktualnie o dziewiątej tłum ruszył na pierwsze piętro. Niektórzy wybrali tradycyjne schody. Ci dobiegli do sklepu jako pierwsi. Wąskim gardłem okazały się dla większości schody ruchome. Niektórzy próbowali sobie jakoś poradzić. Starszy mężczyzna na przykład usiłował wyjść na górę schodami zjazdowymi. Wykazał upór, więc mu się udało. Wzbudził jednak wesołość pozostałych. Ochroniarze wpuszczali do sklepu najpierw po kilka, potem kilkanaście osób. Nic dziwnego, że ustawiła się długa kolejka, bo wciąż dochodzili nowi klienci.

Sporo amatorów miały promocyjne telewizory. Dużym wzięciem cieszyły się jednak także laptopy, drukarki, czy żelazka.

- Słuchaj, tego telewizora z gazetki już nie ma. Wezmę chyba inny - konsultowała się telefonicznie z mężem jedna z klientek.

Potem jeszcze trzeba było odczekać swoje w kolejce do kasy.

- Pan bierze na raty? To proszę stanąć w tej kolejce - instruował jednego z kupujących ochroniarz.

- Ludzie sobie kupią taniej trochę sprzętu. Zakłady padły, więc wielu nie ma pieniędzy. Zobaczymy, jakie ceny będą tutaj potem - zastanawiał się chrzanowianin Włodzimierz Dziedzic. W promocyjnej cenie kupił córce żelazko.