Nie masz konta? Zarejestruj się

W wolnej chwili

Twój horoskop

24.06.2020 00:00 | 14 komentarzy | 1 077 287 odsłona | red

Sprawdź swój horoskop na najbliższe dni.

14
Twój horoskop
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

od 24 do 30 czerwca

Baran

W tym tygodniu coś lub ktoś z przeszłości na nowo pojawi się w Twoim życiu. Być może dowiesz się czegoś, co dotąd było przed Tobą zatajone, a może ktoś wyjaśni sprawę, która nie dawała Ci spokoju. Choć często dotyczyć to będzie czegoś przebrzmiałego, okaże się, że zaznasz spokoju i harmonii domykając to, co tego wymagało. Niektórzy z Was dostaną spadek, dobrą wiadomość o testamencie lub emeryturze.

Byk

Spotkania z kobietami zdominują ten tydzień. Również sprawy zdrowia staną się ważne. Dbaj o układ moczowy-płciowy. Mężczyźni będą cieszyć się z powodzenia u płci przeciwnej, a kobiety mogą liczyć na przyjaźń ze strony mamy lub córki. To tydzień, w którym staniesz się autorytetem dla innych, a niektórzy z Was będą mogli cieszyć się nowym etapem w życiu. To dobry tydzień na wakacyjny urlop.

Bliźnięta

Zwrócicie uwagę na biologiczny zegar Twojego ciała. Jeśli je zaniedbywałyście to ono właśnie teraz upomni się o swoje prawa. Zwróćcie uwagę na to, co jecie. Być może pojawi się w Was potrzeba ciszy i spokoju. Wyjdźcie jej naprzeciw. To dobry tydzień, by zainteresować się sportem, medytacjami lub jogą. Ćwiczenie ciała i umysłu przyniosą Wam dobre zdrowie.

Rak

Merkury w znaku Raka i Pluton w Koziorożcu sprawią, że najważniejsze staną się dla Ciebie sprawy zawodowe. Niejeden raz będziesz podejmował samodzielne decyzje oraz prezentował innym swoje umiejętności, nierzadko takie, o których dotąd współpracownicy nie mieli pojęcia. Bądź zdecydowany i zręcznie wywieraj na innych pozytywne wrażenie, a wiele zyskasz.

Lew

To tydzień, w którym niejeden raz będziesz się albo gdzieś spieszył, albo rozpoczniesz coś nowego, ale bez doświadczenia lub dokładnego rozeznania sytuacji początkowej. Błędy jakie możesz popełnić, będą czymś nieuchronnym i naturalnym w tej sytuacji. Jeśli wykażesz się cierpliwością i wytrwałością już niedługo uśmiechniesz się na ich wspomnienie. W weekend spotkasz się z kimś dla Ciebie ważnym.

Panna

Opozycja Księżyca do Neptuna przestrzega przed nadawaniem zbyt dużej wagi życiu seksualnemu, snom, przesądom oraz kierowaniem się emocjami. Niekiedy możesz wysyłać mylne sygnały do kogoś płci przeciwnej, a później tego żałować. Uważaj na uczucia innych. Wprowadzanie ich w błąd, bardziej lub mniej świadomie, może sprowadzić komplikacje. Zapowiada się emocjonujący weekend.

Waga

Mocne obsadzenie znaku Raka przyniesie Ci zwiększone wydatki, ale również rozważania nad sferą pieniędzy. Wiele z Was wykorzysta sekstyle Plutona i zaplanuje swoją karierę zawodową lub konkretny cel, do którego zaczniesz dążyć, choć raczej już po wakacjach. Single będą miały wiele okazji do poznania kogoś interesującego. Czasem nadmiar wrażeń zaskoczy Cię intensywnością.

Skorpion

Kwadratura Marsa do Węzła Księżycowego przyniesie konieczność działania i poradzenia sobie w sprawach związanych z mężczyzną, partnerem, synem lub bratem. To Ty będziesz tą bardziej doświadczoną stroną. Trudności pokonasz współpracując z kimś. Dobrze mieć jasno określoną wizję tego, do czego dążysz. Nie spiesz się, cierpliwością osiągniesz więcej. W weekend samotne chwile uruchomią Twoją intuicję.

Strzelec

To tydzień, w którym odkryjesz w sobie lub sytuacjach w jakie jesteś zaangażowany nowe możliwości. Będziesz też otwarty na inne niż dotąd metody działania. Wielu z Was będzie miało wrażenie, że narodziło się na nowo. To ważny czas, którego nie można zmarnować. Obojętnie do czego dążysz, masz możliwości osiągnąć coś w innowacyjny sposób.

Koziorożec

Władcy Twojego znaku wciąż bardzo zaangażowani w relacje z innymi planetami przyniosą Ci kolejny tydzień pełen ruchu i aktywności. Spodziewaj się wielu spraw do załatwienia. Tylko doskonała organizacja czasu pozwoli Ci na dokończenie ich wszystkich. Uprawianie sportu chętnie przekształcisz w pozytywny nawyk. Poszukasz ludzi, z którymi będziesz mógł rozwijać swoje pasje.

Wodnik

W tym tygodniu poczujesz opiekę sił wyższych nad sobą i jak tylko długo możesz utrzymuj w sercu to uczucie. Będziesz też przeczuwał, że wyzwolenie się z jakiejś niewygodnej dla Ciebie sytuacji jest już bardzo blisko. Wielu z Was dostrzeże wskazówki, które naprowadzą Cię na właściwe tory. Jeśli potrzebujesz doradców, szybko ich znajdziesz. Pluton wraz z Saturnem przyniosą rozwiązanie spraw finansowych, sądowych lub spadkowych.

Ryby

Doskonała intuicja jeszcze w tym tygodniu da o sobie znać - świetnie będziecie obstawiały losowanie gier typu lotek. W pracy Wy pierwsze będziecie wiedziały, co się dzieje. Jednak i Merkury będzie dawał o sobie znać. Tam, gdzie w ostatnich tygodniach szłyście na żywioł, zaczniecie się zastanawiać nad konsekwencjami kontynuowania tego, co niedawno zaczęłyście. Niewykluczone, że będziecie się wycofywać z tego, co niewygodne.

Anna Kępka Facebook: Wróżka Anna Mistrz Reiki