Nie masz konta? Zarejestruj się

W wolnej chwili

Twój horoskop

04.12.2018 00:00 | 14 komentarzy | 1 057 782 odsłona | red

Sprawdź swój horoskop na najbliższe dni.

14
Twój horoskop
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Od 4 do 10 grudnia

Baran

Liczne sekstyle oraz Merkury na szczycie znaku Strzelca przyniosą Ci wiele miłych przeżyć i rzadko będziesz miał czas, by siedzieć bezczynnie w fotelu. Dużo spraw na głowie sprawi, że będziesz musiał być świetnie zorganizowany. Weekend wykorzystaj na to, na co zwykle nie masz czasu. Dobrze wpłynie na Ciebie duża ilość snu oraz podsumowanie tego roku. Pomysłami na kilka następnych tygodni będziesz sypał jak z rękawa.

Byk

Zbudzi się w Tobie chęć zaistnienia w szerszym kręgu, niektórzy intensywniej zaangażują się w działalność społeczną, w kraju lub za granicą. Nie obejdzie się też bez romantycznych przeżyć, poczujesz się kochany i doceniony. Przyjmij propozycję wyjazdu, wspólnie spędzony czas dostarczy Ci wielu cennych informacji, a także sprawi Ci radość. W wolne dni będziesz sprzątał, uprawiaj też sport.

Bliźnięta

Będziecie miały mnóstwo szalonych pomysłów. To tydzień, kiedy rozkwitną wszystkie serdeczne uczucia. Swojego partnera ujrzycie teraz w nowym świetle i docenicie, że jest przy Was na dobre i na złe. Doskonała passa w sprawach osobistych. Kobiety znajdą więcej czasu na sprawy rodzinne. Korzystajcie z energetyzującej energii Marsa, bądźcie romantyczne i zwariowane, a ten tydzień okaże się bardzo ważny.

Rak

Trudności w porozumieniu się z kobietami i osobami spod znaków wodnych skłonią Cię do użycia fortelu, powiedzenia tylko części tego, co wiesz, lub zbagatelizowania stanowiska tej drugiej osoby. W pracy takie działanie może obrócić się przeciwko Tobie, w życiu prywatnym dasz sobie radę. Wyjazd służbowy okaże się bardzo udany. W weekend ktoś zainteresuje Cię medycyną niekonwencjonalną.

Lew

Kontakty ze Rakiem i Skorpionem rozbudzą Twoją wyobraźnię. Do tego stopnia, że mogą pojawić się kłopoty z zaśnięciem oraz roztargnienie. Nie będziesz unikać flirtu, zaskoczy Cię jednak nieoczekiwany obrót sprawy. W weekend Ty, lub druga strona, wykażecie się zdumiewającą logiką i konsekwencją w postępowaniu. Bądź otwarty na to, co nowe. Część weekendu tym razem przeznaczysz na sprawy zawodowe.

Panna

Mars w sekstylu do Twojego Słońca objawi się w życiu osób z ostatniego dekanatu działaniem na zwiększonych obrotach. Zaczniesz uprawiać sport lub więcej czasu poświęcisz na pracę i naukę. Tempo życia pozostałych osób może się zmniejszyć, za to przybędzie wydatków. Jednak powodów do narzekań nie będzie, bo masz teraz wiele pomysłów na siebie i emanujesz pozytywną energią. W piątek miłe spotkanie.

Waga

Ktoś będzie Cię prowokował do złamania Twoich zasad lub zachowania się niezgodnie z ogólnie przyjętymi normami. Wycofanie się z tej znajomości, ograniczenie kontaktów, przyniesie korzyści, pomoże zachować twarz. Wenus w znaku Koziorożca obdarzy Cię praktycyzmem i odpowiedzialnością. Na razie jednak wstrzymaj się z wprowadzaniem radykalnych zmian. Poczekaj do następnej środy, a ten tydzień poświęć na dobre przygotowanie się do nowych działań.

Skorpion

Księżyc w Baranie i Słońce w Strzelcu postawi na Twojej drodze kogoś bardzo energicznego; kogoś, kto lubi dominować. Zwróć uwagę na to, co mówisz - zbyt wiele nieprzemyślanych słów może popsuć dobrą atmosferę w związku. W weekend nie zabraknie Ci zdrowego szaleństwa - dobra zabawa gwarantowana. W sprawach domowych będziesz mógł liczyć na pomoc rodziców. Początek następnego tygodnia zapowiada przypływ gotówki i konieczność dobrej organizacji czasu.

Strzelec

Tydzień bardzo pozytywny, nic i nikt nie wyprowadzi Cię z równowagi. Znaki żywiołu wody będą Cię na coś namawiać i skłonić do poświęcenia swojego czasu na coś, na co nie masz zbytniej ochoty. Od Ciebie zależy, czy dasz się wykorzystać. W związkach opartych na prawdziwym uczuciu będzie romantycznie. Nie doszukuj się w najbliższych złej woli, bądź nastawiony pozytywnie. Planety sprzyjają związkom o długim stażu; razem wiele osiągniecie.

Koziorożec

Za sprawą Merkurego, Wenus i Słońca ten tydzień sprzyja uzdrawianiu relacji - głównie z rodzeństwem, podróżom i romantycznym randkom. W czwartek i piątek będziesz rzeczowy i wewnętrznie zrównoważony - wykorzystaj ten okres na to, co wymaga wyjaśnienia i analizy. W pracy czas na podejmowanie nowych wyzwań i zobowiązań. W uczuciach nie obawiaj się tego, co nieznane lub przeżywane na nowo, daj sobie szansę na miłość.

Wodnik

Merkury blisko znaku Strzelca sprawi, że w Twoim życiu uczuciowym lub towarzyskim zapanuje lekki chaos. Konieczne stanie się przemyślenie pewnych spraw, czasem zmiana środowiska, w jakim się znajdujesz. Określ swoje priorytety. Romantyczne spotkania będą udane, jeśli na randkę wybierzesz miejsce nowe i interesujące. Niektórzy zmierzą ze swoimi obowiązkami względem rodziny. W pracy będziesz obiektywny i dokładny. Na wolne dni zaplanuj wspólną kolację z dobrym winem.

Ryby

W tym tygodniu Wasze zdrowie lub Waszych dzieci poprawi się, więcej też czasu będzie na wypoczynek i rozrywkę wspólnie z najbliższymi. Wrócicie do tego, co lubicie robić, a co na jakiś czas musiałyście zarzucić. W związkach trochę gwałtownych burz - bliska osoba będzie miała pretensje, że zbyt mało się dzieje w Waszym związku, że wieje nudą. Jutro uważajcie na to, co mówicie. W sobotę zagrajcie na loterii.

Anna Kępka

Facebook: Wróżka Anna Mistrz Reiki