Szczypiorniści z Chrzanowa zagrają z najlepszymi

28.04.2009 19:58 | 0 komentarzy | 2 212 odsłony | red
Piłkarze ręczni z PG nr 1 w Chrzanowie wygrali we wtorek zawody rejonowe i awansowali do finału wojewódzkiego.
0
Puchar z rąk Adama Piekarczyka odbiera kapitan szczypiornistów z „jedynki” Konrad Kurdziel

O mistrzostwo rejonu Szkolnego Związku Sportowego w chrzanowskiej hali walczyły cztery zespoły złożone z gimnazjalistów (rocznik 1993 i młodsi). Chrzanowianie byli najlepsi, wygrywając z Osiekiem (17-8), Olkuszem (15-9) i Roczynami (15-7). Podopieczni Rafała Bugajskiego dostali w nagrodę puchar. Jednocześnie wywalczyli awans do finału wojewódzkiego w Nowym targu, który zostanie rozegrany w maju.

Barw PG nr 1 w Chrzanowie bronili: Daniel Guzgan, Konrad Kurdziel, Jakub Stefan, Dawid Dęsoł, Jakub Kawecki, Norbert Sarnacki, Daniel Mądro (w turnieju rzucił najwięcej, bo 9 bramek), Krzysztof Knapik, Sebastian Lizoń, Krzysztof Bielak, Kamil Gacek, Jakub Solarski i Mariusz Pokrywka.