Kąty w osiem minut strzeliły Pogorzance trzy gole

30.05.2009 20:01 | 1 komentarz | 2 146 odsłony | red
W sobotnim meczu klasy B Zryw Kąty pokonał Pogorzankę 3-2, zachowując szanse na awans.
1
Zamieszanie w polu karnym Pogorzanki

Losy meczu rozstrzygnęły się kwadrans po przerwie. W 47. minucie po centrze Reszczyńskiego bramkarza gospodarzy pokonał Warywocki. Jednak odpowiedź piłkarzy Kątów była bardzo szybka, bo w osiem minut strzelili trzy bramki. Najpierw w 53. minucie po centrze Pocztowskiego piłkę na długim słupku zamknął M. Sielski, doprowadzając do wyrównania. Minutę później Sieprawski dograł do wprowadzonego po przerwie Oczkowskiego, a ten posłał piłkę do siatki pod brzuchem bramkarza Pogorzyc. Na 3-1 strzałem w „okienko” podwyższył w 61. minucie M. Sielski.

Goście ruszyli do odrabiania strat. Pięć minut przed końcowym gwizdkiem zdołali jedynie zmniejszyć rozmiary porażki, gdy niepilnowany Reszczyński pokonał Marszałka. Gospodarze reklamowali spalonego, ale sędzia Hanusiak uznał gola.