Myślachowice pokonały Młoszową

23.07.2009 16:59 | 0 komentarzy | 2 561 odsłony | red
W środowym meczu sparingowym, piłkarze Błyskawicy Myślachowice pokonali na własnym boisku graczy Ruchu Młoszowa 5-3. Cztery gole dla gospodarzy zdobył Daniel Rogaczewski.
0
Fragment meczu Błyskawicy Myślachowice z Ruchem Młoszowa

Dla gości było to pierwsze spotkanie w okresie przygotowawczym do nowego sezonu A-klasy. Zawodnicy Błyskawicy w sobotę zagrali już z Regulicami, ulegając spadkowiczowi z ligi okręgowej 0-2.

Gospodarze zaatakowali od początku i po kilkunastu minutach prowadzili 1-0. Do siatki trafił Konrad Jastrzębski. Ruch wyrównał po główce filigranowego Dawida Chechelskiego. Chwilę później, po bardzo ładnej akcji całego zespołu, Daniel Rogaczewski ograł defensorów gości w polu karnym i pewnym strzałem pokonał Beniamina Szczęsnego. Goście wyrównali jeszcze przed przerwą. Mariusz Gaj wyprzedził obrońców gospodarzy i z bliska pokonał golkipera Myślachowic.

W 51. minucie Błyskawica znowu prowadziła. Celnym strzałem głową popisał się D. Rogaczewski. Piętnaście minut później było już 4-2. Strzelcem gola ponownie został D. Rogaczewski. W 76. minucie kontaktową bramkę zdobył Marek Niewiedział, wygrywając pojedynek sam na sam z bramkarzem Błyskawicy. Wynik pojedynku ustalił w końcowych minutach bohater spotkania D. Rogaczewski.
W najbliższą sobotę oba zespoły zagrają między sobą kolejny sparing. Początek o godz. 11.30.