20.09.2009 20:12 | 0 komentarzy | 2 166 odsłony | red
W sobotę szóstoligowcy KP Chrzanów zasłużenie wygrali 2-1 ze Zgodą Malec.
0
Bohaterem meczu z Malcem był Paweł Łukasik Fot. archiwum

Tydzień wcześniej podopieczni Pawła Olszowskiego ulegli aż 0-5 Halniakowi. Przed własną publicznością chcieli się zrehabilitować i ta sztuka im się udała. Wynik otworzył w 40. minucie Marek Augustynek. Trafił do siatki z 10 metrów po centrze Pawła Łukasika. Kilka minut wcześniej w słupek trafił Artur Łabanowski. Ambitnie grający goście doprowadzili w 55. minucie do wyrównania. Skutecznym rajdem zainicjowanym po stracie piłki przez gospodarzy popisał się Oczkoś. Losy meczu strzałem w długi róg rozstrzygnął w 65. minucie Paweł Łukasik.

- Już do końca kontrolowaliśmy grę – relacjonuje Stanisław Bogacz, kierownik zespołu KP Chrzanów.

Pierwszą wygraną w lidze zanotowały Żarki. Podopieczni Stanisława Dwornika wygrali 1-0 z Górnikiem Brzeszcze. Chełmek zremisował zaś 1-1 z Kalwarianką.