Juniorzy Chrzanovii lepsi od Tarnowa

17.10.2009 20:35 | 0 komentarzy | 2 139 odsłony | red
W sobotę w chrzanowskiej hali sportowej juniorzy młodsi MUKS Chrzanovia wygrali 31-24 (15-11) z MKS Pałac Młodzieży Tarnów.
0
Goście z Tarnowa inicjują atak

Szczypiorniści Chrzanovii sezon zainaugurowali przed tygodniem wyjazdową wygraną w Libuszy. W sobotę po raz pierwszy zagrali na własnym parkiecie. Tylko pierwsze 20 minut było wyrównane. Potem od stanu 8-7 podopieczni Adam Piekarczyka odskoczyli od rywali na kilka trafień. Siedem minut po przerwie rzucili siedem bramek z rzędu i wygrywali 20-11. W ataku brylowali Dawid Dęsoł i Norbert Sarnacki, którzy w całym meczu rzucili po 9 bramek. Do końca chrzanowianie kontrolowali grę, wygrywając 31-24.

- Faworytami w tym sezonie powinni być Chełmek oraz Kusy Kraków. W zasięgu mojej zmienionej kadrowo drużyny powinno być trzecie miejsce – powiedział nam trener Adam Piekarczyk.