Nieskuteczna pogoń UKS II LO

28.02.2010 10:42 | 0 komentarzy | 2 807 odsłony | red
Gwiazda Ruda Śląską okazała się lepsza od UKS II LO Chrzanów i może świętować Mistrzostwo Regionalnej Ligi Juniorów w futsalu. Gospodarze sobotniego meczu przespali pierwszą połowę, po której przegrywali 0-5.
0
Piotr Cieciera (pierwszy z lewej) zdobył jedną bramkę dla UKS II Lo w meczu przeciwko Gwieździe.

Goście z Rudy Śląskiej między 10. a 11. minutą zdobyli aż trzy bramki, a dwie z nich padły po perfekcyjnie rozegranych rzutach rożnych. W 16. minucie kontrę skutecznie wykończył Bugański, a jeszcze przed przerwą błąd Surowca wykorzystał Martyn i było 0-5.

W drugiej połowie gra się nieco wyrównała i II LO zaczęło stwarzać sytuacje, które mogły pomóc w gonieniu wyniku. W 29. min. w słupek trafił Mendela, a w 33. minucie po stracie rywala pierwszego gola dla podopiecznych Mirosława Kikli zdobył Cieciera. W końcówce gospodarze wycofali bramkarza, którym stał się Baran i osiągnęli przewagę. W 38. minucie rzut karny podyktowany za zagranie ręką wykorzystał Mendela, który trafił także po chwili na 3-5 obracając się ze „ściany”. Na 20. sekund przed końcową syreną Mendela zdobył bramkę kontaktową, ale na doprowadzenie do remisu brakło już czasu.