Remis Alwerni z Górnikiem

13.03.2010 18:38 | 0 komentarzy | 3 292 odsłony | red
W sobotnim sparingu gracze MKS-u Alwernia zremisowali z Górnikiem Wieliczka 1-1. Bramkę dla ekipy Marcina Gędłka strzelił Mariusz Gnyla.
0
Zdobywca gola dla Alwerni w sparingu z Wieliczką Mariusz Gnyla

Alwernia miała w sobotę rozpocząć rozgrywki ligowe, ale Wydział Gier Małopolskiego Związku Piłki Nożnej odwołał wszystkie spotkania ze względu na trudne warunki atmosferyczne.

W ostatniej chwili MKS-owi udało się załatwić sparingpartnera. Na obiekcie Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Krakowie, o dosyć nietypowej porze (grano od 8.30), Alwernia zmierzyła się z Górnikiem Wieliczką (dwunasty zespół III ligi). Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Po zmianie stron podopieczni Marcina Gędłka wyszli na prowadzenie.

- Mariusz Gnyla znalazł się przed bramkarzem i ładnym lobem trafił do siatki – relacjonuje trener Gędłek.

Na kilka minut przed końcem Górnik wyrównał i mecz zakończył się identycznym rezultatem jak tydzień wcześniej.