Świt lepszy od Trzebini

20.03.2010 20:11 | 2 komentarze | 2 937 odsłony | red
W sobotnim sparingu piłkarze czwartoligowego MKS-u Trzebinia-Siersza ulegli 2-3 grającemu klasę rozgrywkową niżej Świtowi Krzeszowice.
2
Fragment meczu MKS Trzebinia-Siersza-Świt Krzeszowice

Pierwsza część spotkania rozegranego na trzebińskim Kolejarzu upłynęła przy wyraźnej przewadze MKS-u. Już w 5.minucie z rzutu wolnego trafił Lickiewicz i było 1-0 dla czwartoligowców. W 35. minucie szczęścia próbował Boś, ale jego strzał obronił Bury. Chwilę później Jędrzejczyk przedarł się przez defensywę rywali i bramkarz Świtu po raz drugi wyciągał piłkę z siatki.

Po zmianie stron szkoleniowiec MKS-u Jacek Pająk wymienił prawie całą wyjściową jedenastkę. Zmiennicy okazali się znacznie słabsi. Skrzętnie wykorzystali to krzeszowiczanie, którzy w kwadrans trzykrotnie pokonali golkipera Trzebini.

W 66. i 77. minucie sytuacje sama na sam wykorzystał Dąbek, a w 80. minucie wynik pojedynku ustalił strzałem głową Gawęcki.