Żarki nie dowiozły wygranej

03.04.2010 19:57 | 2 komentarze | 2 162 odsłony | red
Gdy wydawało się, że piłkarze Żarek wygrają w sobotę ze Zgodą Malec 2-1, w doliczonym czasie gry stracili gola. Musieli się zadowolić tylko punktem.
2
Piłkę główkuje kapitan Żarek Jarosław Sandecki (nr 6)

W 35. minucie po dograniu od Łukasza Piegzika i kiksie obrońcy, Kamil Horawa wpakował piłkę z bliska do siatki gości z Malca, trenowanych przez Jana Chylaszka. Jednak tuż przed końcem pierwszej połowy przyjezdni doprowadzili do wyrównania po strzale z 17 metrów. Po godzinie gry szóstoligowcy Żarek ponownie prowadzili, a trafienie zaliczył Dominik Adamowicz. Konrad Szafran miał potem jeszcze sytuację sam na sam z bramkarzem, ale przestrzelił. Gdyby trafil, pewnie 3 punkty zostałyby w Żarkach. A tak gospodarze musieli się zadowolić tylko punktem. Już w doliczonym czasie gry po stracie piłki przez Bartłomieja Kurzaka poszła kontra gości, zakończona golem.
Tydzień temu w Makowie też straciliśmy bramkę w końcówce. Szkoda – żałował Paweł Glistak, asystent grającego trenera Żarek Andrzeja Sermaka.