Młoszowa lepsza od Płazy

27.04.2010 21:34 | 1 komentarz | 3 396 odsłony | red
Piłkarze Ruchu Młoszowa odnieśli pierwsze zwycięstwo w rundzie wiosennej. We wtorkowym meczu klasy A pokonali na własnym boisku Tempo Płaza 3-1.
1
Krzysztof Bartyzel (z prawej), zdobywca jednej z bramek dla Ruchu

Pierwsi bramce rywali zagrozili goście. Po rzucie rożnym i strzale jednego z zawodników piłka trafiła w słupek. W 12. minucie z prowadzenia cieszyli się jednak młoszowianie. Adrian Petka wygrał pojedynek z obrońcą i precyzyjnym uderzeniem pokonał golkipera Tempa.

W 26. minucie było 2-0 dla gospodarzy. Celnym trafieniem z szesnastu metrów popisał się Krzysztof Bartyzel.

Pierwsze minuty drugiej połowie należały do Płazy, ale to Ruch był bliższy podwyższenia wyniku. W 54. minucie strzał Michała Odrzywołka z dystansu obronił jednak bramkarz. Chwilę później po ostrym dośrodkowaniu Radosława Klimka żaden z jego kolegów nie zdołał dopaść do futbolówki. W 65. minucie z rzutu wolnego uderzył Jacek Kisielak i piłka po raz trzeci znalazła się w bramce Płazy.

Przyjezdni walczyli do końca i w 89. minucie zdobyli honorowego gola. Szymon Motyl przedarł się przez linię obronną rywali i strzałem w długi róg pokonał Mateusza Kozyrę.