Nie masz konta? Zarejestruj się

Sport

Szlęzak zagrał w kadrze Małopolski

04.05.2010 13:24 | 2 komentarze | 2 258 odsłony | red
Piłkarz Janiny Libiąż Artur Szlęzak jako jedyny reprezentant powiatu chrzanowskiego zagrał w poniedziałkowym meczu kadry Małopolski z drużyną Łódzkiego Związku Piłki Nożnej. Drużyna Małopolan prowadzona przez Michała Królikowskiego i Tadeusza Piotrowskiego wygrała 2-0.
2
Szlęzak zagrał w kadrze Małopolski
Piłkarz Janiny Libiąż Artur Szlęzak. Fot. B. Gębala
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Piłkarz Janiny Libiąż Artur Szlęzak jako jedyny reprezentant powiatu chrzanowskiego zagrał w poniedziałkowym meczu kadry Małopolski z drużyną Łódzkiego Związku Piłki Nożnej. Drużyna Małopolan prowadzona przez Michała Królikowskiego i Tadeusza Piotrowskiego wygrała 2-0.

Reprezentacja Małopolski przygotowuje się do sierpniowego, półfinałowego turnieju UEFA Region's Cup, czyli Mistrzostw Europy piłkarzy-amatorów.

- To był pożyteczny sprawdzian z przeciwnikiem, którego skład oparty był na piłkarzach drugoligowych Pelikana Łowicz i Sokoła Aleksandrów Łódzki. Na murawie pojawił się także Tomasz Kłos, były reprezentant Polski – mówi Michał Królikowski.

W drugiej części spotkania na boisko wyszedł pomocnik libiąskiej Janiny Artur Szlęzak, który brał udział w kwietniowej konsultacji kadry.
- Pokazał się z przyzwoitej strony – mówi Królikowski. - Do Kutna miał jeszcze jechać Paweł Kalinowski z Orła Balin, ale zgłosił uraz stawu kolanowego. Z kolei Paweł Sawczuk z Alwerni, który na jesiennej konsultacji wypadł dobrze w starciu z Katowicami, jeszcze się nie wykurował po kontuzji.

Kolejny sprawdzian kadrę Małopolski czeka 26 maja z zespołem z Bańskiej Bystrzycy (Słowacja).
(MK)