Remis Ruchu z Wolanką

11.05.2010 21:52 | 1 komentarz | 3 021 odsłony | red
We wtorkowym meczu zaległej, szesnastej kolejki klasy A, piłkarze Ruchu zremisowali w Młoszowej z Wolanką 1-1. Gracze z Woli Filipowskiej mogli pokusić się o wygraną, ale Marcin Filipek nie wykorzystał karnego na sześć minut przed końcowym gwizdkiem.
1
Piłkarze Wolanki (pomarańczowe koszulki) zremisowali z Ruchem 1-1

Spotkanie znakomicie rozpoczęło się dla gospodarzy. W 3. minucie Adrian Petka huknął zza szesnastki i piłka zatrzepotała w siatce.
W 20. minucie w niezłej sytuacji znalazł się Dominik Ślusarczyk, ale golkiper Ruchu złapał futbolówkę po jego uderzeniu. Dziesięć minut później piłkę w polu karnym przejął Michał Odrzywołek, ale strzelił obok słupka. Chwilę później niecelnie główkował Krzysztof Bartyzel.
W 45. Wolanka wyrównała. Dawid Kępka podał do Dominika Ślusarczyka, który mocnym uderzeniem nie dał szans Mateuszowi Kozyrze.

W 56. minucie Petka przedarł się prawym skrzydłem, dośrodkował do K. Bartyzela, ale bramkarz Mateusz Filipek wybił mu w ostatniej chwili piłkę spod nóg. W odpowiedzi Kępka znalazł się w polu karnym rywali, ale minimalnie chybił. W 83. minucie ten sam zawodnik został sfaulowany w obrębie szesnastki przez obrońców Młoszowej i arbiter podyktował rzut karny.
Strzał Marcina Filipka obronił jednak M. Kozyra i pojedynek zakończył się remisem.