Wakacje na Orliku w Babicach

28.06.2010 12:22 | 0 komentarzy | 2 756 odsłony | red
Wystartowała Babicka Amatorska Liga Piłki Nożnej. W rozgrywkach, organizowanych przez Arkę Babice na miejscowym Orliku, uczestniczy osiem zespołów. Pierwsza kolejka już za nimi.
0

Rywalizację rozpoczęli zawodnicy Megalo oraz Dan Cake. Pierwszą, historyczną bramkę w rozgrywkach zdobył Aleksander Wierzba z Megalo. Doświadczony zawodnik w dalszej fazie meczu jeszcze trzykrotnie pokonał Surowca prowadząc zespół do zwycięstwa. Trzy kolejne trafienia zaliczył bowiem jeszcze Pocztowski, a jedną bramkę zdobył Ł. Wierzba. Dan Cake było stać tylko na dwa gole Rogaczewskiego w drugiej połowie.

Black Power do przerwy bezbramkowo remisował z Solidexem. Szerszy skład i przewaga w posiadaniu piłki zaprocentowały w drugiej odsłonie. Wielgusa pokonali Śleziak i Malik, ale kontaktową bramkę dla Solidexu zdobył Babiarz. Na 3-1 trafił Samuś, a po golu Mysiury ponownie było nerwowo. Wątpliwości rozwiał jednak w końcówce Malik i Black Power wygrało 4-2.

Antalya na początku meczu z Babicami raziła nieskutecznością, ale w końcu dwukrotnie trafił Niziołek. Pod koniec pierwszej połowy kolejne dwa gole dołożył Korba, który później zdobył jeszcze trzy bramki i z pięcioma prowadzi w klasyfikacji strzelców. W końcówce oba zespoły skupiały się na ofensywie i padało wiele bramek. Antalya wygrała 10-3 i została liderem.

Wydawało się, że na czoło tabeli może wyjść Wygiełzów prowadzący z Oldbojami już 5-0. W drugiej połowie to jednak doświadczony zespół zachował więcej sił i zaczął odrabiać straty. Po dwóch golach Smolenia oraz Bąka było już tylko 5-4. W 35. minucie jednak dość przypadkową bramkę zdobył Grabowski i Wygiełzów wygrał 6-4.