Na Wodnej trenuje Włoch

28.07.2010 18:08 | 0 komentarzy | 4 280 odsłony | red
Na treningi piłkarzy ZWM Wodna przychodzi kilkunastu zawodników. Jedną z nowych twarzy jest Włoch mieszkający w Chrzanowie.
0
Trener Jacek Kocot (w białej koszulce) udziela w przerwie wskazówek swoim piłkarzom

Piłkarze B-klasowej Wodnej trenują od 13 lipca dwa razy w tygodniu. W sobotę zagrali pierwszy sparing, remisując z Jutrzenką Ostrężnica 2-2. Bramki dla ZWM-u zdobyli Paweł Gwizdała i Maciej Kępka.
Maciej Kępka będzie wzmocnieniem naszej kadry. Poprzednio grał w Myślachowicach. Ostatnio miał rok przerwy. Sam również zagram w nowym sezonie w Wodnej. Poprzednio występowałem w rezerwach trzebińskiego MKS-u. Dołączył do nas także 23-letni Włoch mieszkający od kilku miesięcy w Chrzanowie, gdzie się ożenił. Do przyjścia na trening namówił go teść – relacjonuje trener Jacek Kocot.
Jest zadowolony z frekwencji na zajęciach. Na treningi przychodzi średnio 13 zawodników. Niektórzy piłkarze są jeszcze na wakacjach, inni leczą kontuzje. Kadra Wodnej ma liczyć aż 23 zawodników. Rywalizacja o miejsce w wyjściowej jedenastce będzie więc zacięta.
Z Wodną pożegnał się jedynie Paweł Mencel. Chce przejść do Dulowej. Piłkarze ZWM-u w niedzielę 1 sierpnia o godz. 18 zagrają u siebie mecz z rezerwami trzebińskiego MKS-u.