Nie masz konta? Zarejestruj się

Sport

LIBIĄŻ. Nowe twarze w zarządzie Janiny

29.07.2010 21:17 | 0 komentarzy | 4 520 odsłony | red
Marcin Nastawny i Marcin Bożek zostali nowymi członkami zarządu klubu sportowego Janina Libiąż.
0
LIBIĄŻ. Nowe twarze w zarządzie Janiny
Marcin Nastawny (z prawej) zajął miejsce w zarządzie Janiny, z którego wcześniej zrezygnował Robert Smok (z lewej). Fot. Marek Oratowski.
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Podczas środowego zebrania zarządu libiąskiego klubu wybrano następców Władysława Korlackiego i Roberta Smoka, którzy 21 lipca zrezygnowali z członkostwa we władzach Janiny.
Jak informuje prezes beniaminka trzeciej ligi Henryk Szyjka, zastąpili ich Marcin Nastawny i Marcin Bożek. Obydwaj pracują w Zakładzie Górniczym “Janina” w Libiążu. Pierwszy jest dyrektorem do spraw pracy, drugi jednym z kierowników.
- Ponieważ zarząd nie przyjął mojej rezygnacji, nadal pełnię funkcję prezesa – mówi Szyjka. - W środę członkostwa w komisji rewizyjnej zrzekł się pan Klimas. Zastąpił go wiceburmistrz Libiąża Jarosław Łabęcki, którego wybraliśmy przewodniczącym komisji.
- Zamierzamy zrobić wszystko, aby nie powtórzyła się sytuacja MKS-u Alwernia, który spadł z trzeciej ligi w pierwszym sezonie po awansie – podkreśla Łabęcki.
W najbliższy piątek zapadną ostateczne decyzji dotyczące wzmocnień piłkarskiej kadry Janiny.
- Do zespołu dołączy maksymalnie pięciu młodzieżowców i dwóch starszych graczy – informuje wiceburmistrz. Jak mówi, nowymi futbolistami beniaminka trzeciej ligi na pewno nie zostaną testowani Jacek Pietrzak z Lubania Maniowy, Michał Kanclerz z Kmity Zabierzów, Bartłomiej Kurzak z Żarek i Paweł Wierzbic z Bobrka.
(MK)