TRZEBINIA. MKS wygrał na Wodnej

01.08.2010 22:12 | 0 komentarzy | 3 178 odsłony | red
Choć objęli prowadzenie, piłkarze Wodnej przegrali 1-2 niedzielny sparing z rezerwami trzebińskiego MKS-u.
0
Grający trener Wodnej Jacek Kocot (w czerwonej koszulce) w pojedynku z zawodnikiem MKS-u

Wszystkie bramki padły w pierwszej połowie. Już w 10. minucie Tomasz Baudler w sytuacji sam na sam pokonał Marcina Strycharskiego, broniącego bramki MKS-u. Dwie minuty później 17-latek Szymon Popielnicki po rajdzie prawą stroną pola karnego doprowadził do wyrównania. Po pół godzinie gry trzebinianie prowadzili już 2-1 po uderzeniu Mateusza Malczyka z 20 metrów. Gospodarze mieli dwie okazje do zdobycia gola. Jednak Tomasz Baudler trafił w słupek, a w końcówce Paweł Niesyty mając przed sobą tylko bramkarza niepotrzebnie podawał.

- Mecz był wyrównany i sprawiedliwy byłby chyba remis – ocenił grający trener Wodnej Jacek Kocot. Przyszło mu grać przeciwko kolegom, bo jeszcze niedawno reprezentował barwy MKS-u.