LGOTA. Kościelec gra dalej

15.08.2010 20:08 | 0 komentarzy | 3 569 odsłony | red
Dzięki niedzielnej wygranej 4-1 w Lgocie piłkarze Kościelca Chrzanów awansowali do III rundy Pucharu Polski.
0
Przy piłce kapitan Kościelca Sebastian Majewski

Chrzanowianie wygrali zasłużenie, bo mieli więcej atutów zarówno w defensywie, jak i w ataku. Po 55. minutach wygrywali w Lgocie 2-0 po strzale Jacka Wichrowskiego w sytuacji sam na sam oraz przelobowaniu bramkarza z wolnego wykonywanego przez Zbigniewa Domurata. Pięć minut później Szymon Lasoń zdobył głową kontaktowego gola dla Korony. W odpowiedzi Krzysztof Walczyk strzałem z dystansu dał gościom trzeciego gola. W 69. minucie gospodarze mieli karnego, ale Norbert Król obronił strzał Pawła Ostrzywilka. Wynik na 4-1 tuż przed końcem ustalił (także z karnego) Adrian Głownia, podcięty chwilę wcześniej przez obrońcę. Więcej o meczu rozegranym przy padającym deszczu w papierowym wydaniu "Przełomu".