TRZEBINIA. MKS upokorzył Skawinkę

28.08.2010 22:13 | 0 komentarzy | 3 272 odsłony | red
Aż 7-0 wygrali piłkarze V-ligowego MKS Trzebinia-Siersza sobotni mecz ze Skawinką. Walny udział w okazałym zwycięstwie miał Damian Lickiewicz, autor trzech goli.
0
W polu karnym Skawinki atakują Szymon Jedrzejczyk i Patryk Mendela

Ostre strzelanie już w 2. minucie rozpoczął Tomasz Szczepanik. Na 2-0 podwyższył strzałem z bliska pod poprzeczkę Patryk Mendela. Przed przerwą do siatki rywali trafiali jeszcze Damian Lickiewicz (po zespołowej akcji) i Szymon Jędrzejczyk (z karnego podyktowanego za faul na Lickiewiczu).

W przerwie trener Marcin Kasprzyk wymienił czterech graczy. Mimo to jego zespół nie zwalnial tempa. Piąty gol to dzieło jednego ze zmienników Mariusza Rogalskiego. Trafienie numer sześć zanotował Lickiewicz pięknym uderzeniem z wolnego. Ten sam zawodnik ustalił wynik na 7-0 w 79. minucie. Jak powiedzial nam popularny "Lisek", to jego pierwszy hat-trick w barwach MKS-u. Gospodarze odebrali rywalom ochotę do gry. Piłkarze Skawinki tylko kilka razy dostali się w okolice pola karnego Jakuba Wilka. Jednak strzelali niecelnie lub tracili piłkę po skutecznych interwencjach trzebińskich obrońców. Tak okazałą wygraną piłkarze MKS-u pokazali, że chcą jak najszybciej wrócić do IV ligi. A symbolem ich nadziei może być piękna tęcza, jaka pojawiła sie nad murawą mokrego boiska w drugiej połowie.