LIBIĄŻ. Janina lepsza od lidera

05.09.2010 09:16 | 0 komentarzy | 2 501 odsłony | red
Podopieczni Wojciecha Skrzypka nadal są w bardzo dobrej formie. W sobotę ograli 2-1 lidera Szreniawę Nowy Wiśnicz.
0
Wślizg Łukasza Hejnowskiego, strzelca drugiego gola dla Janiny

Pierwsza połowa była wyrównana. Kilka razy w opałach był bramkarz gości po strzałach z dystansu Łukasza Ząbka i Artura Szlęzaka. W obu przypadkach jednak sparował piłkę na róg. Aż wreszcie w 45. minucie Marcin Ficek uderzeniem w długi róg dał prowadzenie gospodarzom.

Pięć minut po przerwie było już 2-0. Po centrze Ficka Łukasz Hejnowski popisał się skutecznym wślizgiem. Wynik mógłby być wyższy, bo dwukrotnie pięknymi strzałami popisał się Łukasz Pactwa. Za pierwszym razem po uderzeniu z wolnego piłka trafiła jednak w spojenie słupka z poprzeczką. A za drugim bramkarz gości Kamil Turbasa wybił ją na róg. Goście kontaktową bramkę zdobyli na kwadrans przed końcem. Jakuba Księżarczyka pokonał Michał Suchan. Potem kilka razy po groźnych wrzutkach zakotłowało się jeszcze w polu karnym Janiny, ale podopieczni Wojciecha Skrzypka nie dali się zaskoczyć.