Nie masz konta? Zarejestruj się

Sport

PUCHAR POLSKI. KP Chrzanów padł od Kamienia

16.09.2010 10:39 | 0 komentarzy | 2 556 odsłony | red
Piłkarze KP Chrzanów odpadli w III rundzie rozgrywek Pucharu Polski po środowej, wyjazdowej porażce 1-4 z niżej notowanym Startem Kamień.
0
PUCHAR POLSKI. KP Chrzanów padł od Kamienia
Bramkarz KP Chrzanów Łukasz Gielarowski aż czterokrotnie wyciągał na boisku w Kamieniu piłkę z siatki
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Piłkarze KP Chrzanów odpadli w III rundzie rozgrywek Pucharu Polski po środowej, wyjazdowej porażce 1-4 z niżej notowanym Startem Kamień.

Chrzanowianie byli faworytami tej potyczki. Jednak nie sprostali bardzo ambitnie grającym piłkarzom Kamienia, przegrywając 1-4.

- Byłem zaskoczony poziomem wyszkolenia technicznego i motywacją gospodarzy. Spotkanie z wyżej notowanym rywalem było dla nich okazją do pokazania się, z której skorzystali. Pewnym usprawiedliwieniem dla nas jest to, że z podstawowego składu zabrakło Kadłuczki, Sabudy i trenera Brońka, a na ławce siedzieli Skoczylas i Jochymek. To zawodnicy decydujący o obliczu naszej drużyny. Niestety, zawiedli zmiennicy, dla których była to dobra okazja do udowodnienia swojej przydatności dla zespołu. Źle wyglądała zwłaszcza nasza gra obronna – analizuje bramkarz i wiceprezes KP Chrzanów Łukasz Gielarowski.

Honorowe trafienie dla chrzanowian uzyskał w 78. minucie Przemysław Nowicki.

Inni faworyci pucharowych potyczek też zawiedli. Żarki przegrały z występującym o klasę niżej Kościelcem aż 2-8. Bramki dla zwycięzców zdobyli Radosław Lako (3), Paweł Jamro i Jacek Wichrowski (po 2) oraz z karnego Norbert Król. Zagórzanka wygrała 3-2 na wyjeździe z Zalasem. Mecz Gromca z Okleśną się nie odbył z powodu zalania boiska w Gromcu. Oba zespoły w sobotę zagrają w meczu ligowym. Jego zwycięzca awansuje do kolejnej rundy Pucharu Polski.
(RAT)