CHEŁMEK. Zwycięstwo nad wiceliderem

18.09.2010 22:34 | 0 komentarzy | 2 768 odsłony | red
Wszystko wskazuje na to, że KS Chełmek po serii meczy bez zwycięstw wskoczył wreszcie na właściwe tory. Po ubiegłotygodniowym zwycięstwie nad Skawinką w sobotę biało-zieloni pokonali wicelidera Orła Piaski Wielkie.
0

Gracze znad Przemszy na prowadzenie wyszli w pierwszej połowie. W 23. minucie wrzutkę z lewej strony boiska posłał Dobrowolski, do piłki doszedł Kustra i z trzech metrów uderzył pod poprzeczkę.

Goście wyrównali zaraz na początku drugiej części meczu. Po rozegranym rzucie wolnym piłkę z bliska do bramki wpakował Ciepły.

Na szczęście miejscowi zdołali przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. W 65. minucie na bramkę strzelał z ostrego kąta Kulig, golkiper przyjezdnych piłkę odbił przed siebie, a do niej doszedł Kustra, który wyjaśnił całą sytuacje. Na 3-1 strzelił Dawid Chylaszek wykorzystując podanie wzdłuż bramki od Kustry. Była to pierwsza bramka w meczu ligowym w barwach Chełmka dla popularnego Kevina.

- Graliśmy z wiceliderem rozgrywek i moja drużyna była na ten mecz wyjątkowo zmobilizowana. Na tle drużyny Orła zaprezentowaliśmy się z bardzo dobrej strony i zasłużenie wygraliśmy – skomentował po meczu Jacek Dobrowolski szkoleniowiec KS Chełmek.