Nie masz konta? Zarejestruj się

Sport

DULOWA. Mirek wiceprezesem UKS-u

25.01.2011 18:47 | 0 komentarzy | 2 549 odsłony | red
Piłkarz UKS-u Dulowa Krzysztof Mirek został nowym wiceprezesem klubu. Zastąpił na stanowisku Tomasza Kobiereckigo. Popularny “Kobra” zrezygnował po tym, jak objął stery piątoligowego MKS-u Trzebinia-Siersza. Zgodnie z nową ustawą o sporcie, jedna osoba nie może zasiadać w zarządzie dwóch klubów.
0
DULOWA. Mirek wiceprezesem UKS-u
Krzysztof Mirek, nowy wiceprezes UKS-u Dulowa
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Piłkarz UKS-u Dulowa Krzysztof Mirek został nowym wiceprezesem klubu. Zastąpił na stanowisku Tomasza Kobiereckigo. Popularny “Kobra” zrezygnował po tym, jak objął stery piątoligowego MKS-u Trzebinia-Siersza. Zgodnie z nową ustawą o sporcie, jedna osoba nie może zasiadać w zarządzie dwóch klubów.

Działacze UKS-u wybrali na jego następce Krzysztofa Mirka, napastnika zespołu występującego na co dzień w B-klasie.

- To nie tylko zawodnik, ale i działacz, w przeszłości członek zarządu klubu. Jest odpowiednią osobą do pełnienia tej funkcji – mówi Artur Głuch, prezes UKS-u.

Podczas zebrania sprawozdawczo-wyborczego poinformował o definitywnym pozyskaniu z trzebińskiego MKS-u dwóch graczy: Warkoczyńskiego i Przęczka (byli wypożyczeni na rundę jesienną).

- Nasz cel sportowy to awans do A-klasy. Myślimy też o rozbudowie obiektów. Chodzi głownie o boisko treningowe, postawienie wiaty na sprzęt i przebudowę ogrodzenia płyty głównej – informuje Głuch. 
(MK)