TRZEBINIA. Opoka uległa wiceliderowi

03.03.2011 15:46 | 0 komentarzy | 3 474 odsłony | red
Po trwającym ponad trzy godziny, pięciosetowym boju tenisiści trzebińskiej Opoki przegrali w środowy wieczór z wiceliderem z Grudziądza.
0
Bogusław Koszyk (z prawej) przegrał w środę oba pojedynki

Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla gospodarzy. Jarosław Tomicki pokonał 3-2 asa atutowego gości Bartosza Sucha. Potem Bogusław Koszyk przegrał z Mateuszem Gołębiowskim 0-3. Jednak Opoka znów wyszła na prowadzenie, gdy w pięciu setach trenera kadry juniorów Piotra Szafranka pokonał Jakub Perek. Wtedy goście zabrali się do pracy i zdołali odrobić straty. Mateusz Gołębiowski wygrał z Jarosławem Tomickim. Bartosz Such zapewnił gościom wygraną. Przegrał tylko seta w konfrontacji z Bogusławem Koszykiem. Zawodnik z Trzebini wygrał pierwszą partię, a w drugiej miał piłkę setową. Jednak przestrzelił. Mimo to kibice wychodzący po trzygodzinnym pojedynku byli zadowoleni z poziomu widowiska. Niewiele zabrakło, by gospodarze zdobyli dwa punkty. Przypomnijmy, że w Grudziądzu Opoka przegrała 1-3. Na dwie kolejki przed końcem Opoka jest bardzo bliska utrzymania, bo swoje mecze przegrały zespoły będące za nimi w tabeli, czyli Miechowice i Nadarzyn.
Teraz trzebińskich tenisistów czekają rozpoczynające się w piątek mistrzostwa Polski w Białymstoku.