CHRZANÓW. Policjanci się rozstrzelali w potyczce z Samorządowcami

01.01.2012 14:00 | 0 komentarzy | 3 997 odsłony | red
Pierwszym sportowym akcentem Nowego Roku był mecz Policji z Samorządowcami. Na nowym Orliku w Chrzanowie stróże prawa wygrali 7-5.
0
Przy piłce Krzysztof Ciepichał z drużyny Policji

Pierwszego gola w tym roku sześć minut po dwunastej zdobyli Samorządowcy po akcji Przemysława Dedy. Była to jednak bramka samobójcza, bo jeden z policjantów zmienił lot piłki. Potem na ośnieżonym boisku inicjatywę przejęła Policja, zdobywając jeszcze przed przerwą cztery gole po strzałach Jarosława Kłeczka, Mateusza Makowczenko i Jacka Bogdana. Po zmianie stron oba zespoły trafiały do siatki rywali siedmiokrotnie. Bramkarza Samorządowców Stanisława Malczewskiego pokonali dwukrotnie Jarosław Kłeczek i Mateusz Makowczenko. Dla Samorządowców celnie uderzyli przewodniczący rady miejskiej Krzysztof Zubik, radny Przemysław Deda oraz Przemysław Jaśko i Michał Gacek. Mecz zza linii bocznej obserwowali burmistrz Ryszard Kosowski oraz komendant powiatowy policji Tomasz Zając. Oba zespoły umówiły się za rok na rewanż.