Nie masz konta? Zarejestruj się

Ziemia chrzanowska

Metamorfozy z Przełomem i MedGarden

02.03.2017 14:52 | 1 komentarz | 4 128 odsłony | Grażyna Kaim

Para OdNowa to tytuł akcji „Przełomu" i Centrum MedGarden w Chrzanowie skierowanej do par, które chciałyby coś zmienić czy odświeżyć w sobie i w swoim związku. Na zgłoszenia chętnych czekamy do 8 marca.

 

1
Metamorfozy z Przełomem i MedGarden
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Parze, która zostanie wybrana do metamorfozy oferujemy: trzymiesięczną opiekę dietetyka; trzymiesięczną opiekę trenera personalnego; trzymiesięczną opiekę wizażystek, które zadbają o pielęgnację skóry; sprawdzanie stanu zdrowia przed i po metamorfozie na podstawie badania kropli krwi; zabiegi medycyny estetycznej w zależności od potrzeb (botox, mezoterapia, ujędrnianie, lifting, wypełniacze, makijaż permanentny); wizytę stylistki (analiza kolorystyczna, przegląd szafy, zakupy ze stylistką); sesje coachingowe; sesje terapeutyczne dla pary.

Od pary wymagamy: zgody na wykorzystanie wizerunku (również w bieliźnie) w tygodniku „Przełom", na portalu przelom.pl i fanpage`u na Facebooku oraz na fanpage`u na Facebooku MedGarden, a także czynnego udziału w metamorfozie (współpracy ze specjalistami, opisywanie doświadczeń, trudności i sukcesów, współpracę z dziennikarzami „Przełomu").

W zgłoszeniu należy podać imiona i nazwiska (partnerów, narzeczonych, małżonków), wiek, miejsce zamieszkania (wystarczy miejscowość), telefon i mail kontaktowy, zdjęcie pary z widocznymi całymi sylwetkami oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez organizatorów: Firmę Wydawniczą Przełom Alicja Molenda w Trzebini oraz Centrum MedGarden w Chrzanowie na potrzeby akcji.

Kluczowe znaczenie będzie miał krótki list (maksymalnie 1000 znaków) uzasadniający, dlaczego akurat tę parę powinniśmy zaprosić do akcji na metamorfozę.

Zgłoszenia można przesyłać mailem na adres: gazeta@przelom.pl lub przynieść osobiście do redakcji w Trzebini (ul. Długa 53) - do 8 marca.

Szczegółowych informacji udzielą: Grażyna Kaim w redakcji „Przełomu" oraz Karolina Dudek-Palka z Centrum MedGarden w Chrzanowie (www.medgarden.pl).

Parę, która zakwalifikuje się do metamorfozy przedstawimy na łamach „Przełomu" 15 marca.