Nie masz konta? Zarejestruj się

Ziemia chrzanowska

Zagłosujcie na sportowych pasjonatów

25.01.2017 08:47 | 3 komentarze | 9 961 odsłon | Michał Koryczan
Ostatnia aktualizacja: 10.02.2017 14:10

Aż 70 kandydatur zostało zgłoszonych do Sportowego Plebiscytu „Przełomu" 2016. 31 z nich kapituła nominowała do rozstrzygającej rundy. O tym, kto zwyciężył decydowali Czytelnicy.

3
Zagłosujcie na sportowych pasjonatów
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Ludzie sportu. Zawodnicy, trenerzy, organizatorzy imprez sportowych oraz mecenasi sportu Jedni poprzez starty na arenach krajowych i międzynarodowych dostarczają pozytywnych wzruszeń. Inni wspierają i promują aktywną formę spędzania wolnego czasu.

Do redakcji wpłynęło ponad sto zgłoszeń zawodników, trenerów, drużyn, imprez sportowych oraz mecenasów sportu. Czytelnicy wskazali w nich 70 kandydatur. Wybór 31 nominowanych to decyzja kapituły złożonej z redaktorów, dziennikarzy, pracowników i współpracowników tygodnika "Przełom".

Wszystkich nominowanych w pięciu kategoriach przedstawiamy w bieżącym, papierowym i elektronicznym wydaniu „Przełomu". Znajdą ich Państwo także TUTAJ.

Zwycięzców wyłonicie Wy, drodzy Czytelnicy. Możecie to zrobić wysyłając SMS-y lub drukowane w „Przełomie" kupony.

Ostateczne wyniki zostaną ogłoszone podczas uroczystej Gali w Chrzanowie 15 lutego, a następnie na przelom.pl oraz w papierowym i elektronicznym wydaniu „Przełomu".

Patronami Sportowego Plebiscytu "Przełomu" są: burmistrz Chrzanowa oraz starosta powiatu chrzanowskiego.

Partnerami Sportowego Plebiscytu "Przełomu" są:

Alizka Squash&Fitness Club, Salon Sportowy Magic Sport, Domos Nieruchomości oraz MedGarden


JAK GŁOSOWAĆ

Poniżej prezentujemy kandydatury, na które można głosować, wysyłając SMS na nr 7148 (Koszt 1,23 zł z VAT za SMS) o treści SPORTOWIEC.XX, TRENER.XX, DRUZYNA.XX, IMPREZA.XX lub MECENAS.XX (w miejsce XX należy wpisać numer kandydatury).

Przykład:
SPORTOWIEC.01
to głos oddany na Igora Borowicza w kategorii Sportowiec 2016 roku.
IMPREZA.25 to głos oddany na Wakacyjną Ligę Futsalu w kategorii Impreza Sportowa 2016 roku.

Głosowanie zakończymy 13 lutego o godz. 12. Dzień wcześniej (12 lutego o godz. 10) utajnimy dotychczasowe wyniki. Ogłosimy je 15 lutego podczas uroczystej Gali.

Głosować można także na kuponie publikowanym w „Przełomie". Kupon należy wysłać pocztą lub dostarczyć osobiście do redakcji w Trzebini (ul. Długa 53) albo oddziału w Chrzanowie (ul. 29 listopada 1/3) najpóźniej do poniedziałku, 13 lutego do godz. 12.

Regulamin Plebiscytu dostępny TUTAJ

Kategoria Sportowiec 2016 roku

Kategoria Trener 2016 roku

Kategoria Drużyna 2016 roku

Kategoria Impreza sportowa 2016 roku

Kategoria Mecenas sportu 2016