Nie masz konta? Zarejestruj się

Libiąż

Dzień Otwarty w Zespole Szkół w Libiążu

03.04.2017 14:29 | 0 komentarzy | 1 092 odsłona | Wioletta Kosowska

Za nami pełen wrażeń dzień otwarty, za sprawą gości z gimnazjów naszej gminy i powiatu.

0
Dzień Otwarty w Zespole Szkół w Libiążu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wszystko rozpoczęło się od powitania w szkolnej auli, krótkiego koncertu Szkolnego Koła Poezji Śpiewanej oraz wystąpienia dyrektor Bogumiły Buchały. Następnie uczniowie w grupach udali się na zwiedzanie naszej szkoły, aby poznać jej specyfikę oraz bazę dydaktyczną. W klasopracowniach do nauki zawodu nasi technicy wraz z opiekunami promowali kształcenie w poszczególnych zawodach, przedstawiając atuty z tym związane. Przygotowana prezentacja naszego liceum ogólnokształcącego przedstawiała możliwości nauki dla tych, którzy nie są jeszcze zdecydowani lub myślą o studiach innych, niż kierunki naszego technikum. Finałem spotkania była wizyta w hali sportowej, w której na co dzień odbywają się zajęcia wychowania fizycznego.

Wszystkim odwiedzającym dziękujemy bardzo za pełen wrażeń dzień oraz zapraszamy do nas we wrześniu. Do zobaczenia na szkolnych korytarzach w gronie społeczności Zespołu Szkół w Libiążu.