Nie masz konta? Zarejestruj się

Trzebinia

Pierwszy Dzień Wiosny w Przedszkolu Samorządowym nr 3 w Trzebini

29.03.2017 15:00 | 0 komentarzy | 913 odsłon | Magdalena Biedermann, Justyna Pokrywka

We wtorek 21 marca wszystkie przedszkolaki z naszego przedszkola świętowały Pierwszy Dzień Wiosny. Aby podkreślić charakter tego długo wyczekiwanego dnia przyszły ubrane na zielono i rozpoczęły dzień pod hasłem "Zielono mi!".

0
Pierwszy Dzień Wiosny w Przedszkolu Samorządowym nr 3 w Trzebini
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Najbardziej oczekiwaną przez dzieci atrakcją tego dnia był spacer ulicami Sierszy z wcześniej przygotowaną Marzanną. Przedszkolaki kultywując starodawne zwyczaje radośnie maszerowały w wiosennym pochodzie. Żegnały zimę głośnym okrzykiem "Marzanno, Marzanno ty zimowa panno, Ciebie dziś żegnamy Wiosnę powitamy!" Mamy nadzieję, że starania naszych przedszkolaków sprawią, że wiosna zagości u nas na dobre.