Nie masz konta? Zarejestruj się

Trzebinia

Włamywacz nie zdążył zabrać się do pracy

31.12.2016 18:15 | 1 komentarz | 4 671 odsłony | Marek Oratowski

W przedostatni dzień roku 25-latek z Chrzanowa zaplanował obrobienie domu. Miał pecha, bo w tym samym czasie pojawił się patrol.

1
Włamywacz nie zdążył zabrać się do pracy
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Funkcjonariusze prewencji przy ulicy Szpitalnej zatrzymali mężczyznę na gorącym uczynku.
- Wyważył drzwi i dostał się do wnętrza jednego z domów. Został ujęty, zanim zdążył wynieść elementy wyposażenia. Za usiłowanie włamania grozi mu do dziesięciu lat więzienia - informuje Katarzyna Dąbkowska, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie.

***

W piątek o godz. 12.20 przy ulicy Urbańczyka w Chrzanowie patrol "drogówki" zatrzymał do kontroli kierowcę volkswagena golfa, 35-letniego mieszkańca Chrzanowa. Okazało się, że mężczyzna jest pod wpływem narkotyków. W jego mieszkaniu policjanci znaleźli 3,5 grama marihuany oraz dziewięć tabletek ecstasy. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Stanie przed sądem.

***

30 grudnia, po godz, 17 przy ul. św. Stanisława w Trzebini patrol zainteresował się 25-letnim mieszkańcem tego miasta. Jak się okazało, posiadał przy sobie gram marihuany. Po wykonaniu niezbędnych czynności został zwolniony do domu. Grozi mu do trzech lat więzienia.