Nie masz konta? Zarejestruj się

Sport

Chrzanowscy szczypiorniści w najlepszej szesnastce w Polsce

05.02.2017 15:13 | 0 komentarzy | 2 846 odsłony | Michał Koryczan

Piłkarze ręczni PMOS Chrzanów pokonali Azoty Puławy w ostatnim meczu turnieju 1/16 finału mistrzostw kraju juniorów starszych i awansowali do dalszej fazy rozgrywek.

0
Chrzanowscy szczypiorniści w najlepszej szesnastce w Polsce
Do rzutu przymierza się Bartosz Hardzina, zawodnik PMOS Chrzanów
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

PIŁKA RĘCZNA

1/16 finału mistrzostw Polski juniorów starszych


Azoty Puławy - PMOS Chrzanów 29-36 (13-16)

PMOS: Małodobry, Siuda - Bloch, Bogacz, Węgrzyn, Sokołowski, Kapcia, Krasucki, Cwener, Hardzina, Szczepaniak, P. Solarski, Grzelec, Pasierb.

Ostatni mecz turnieju rozgrywanego w Puławach decydował o tym, kto poza Agrykolą Warszawa wywalczy awans do dalszej rywalizacji w krajowym czempionacie.
Górą w konfrontacji z gospodarzami zmagań okazała się ekipa z Chrzanowa, która zwyciężyła również w całym turnieju. W bezpośrednim pojedynku okazała się bowiem lepsza od warszawskiego zespołu.
- Cała drużyna jest ogromnie szczęśliwa. Okazaliśmy się czarnym koniem turnieju. Niektórzy po przyjeździe do Puław śmiali się trochę z naszych warunków fizycznych, bo mamy w sumie niski zespół. Właśnie te warunki zdecydowały o naszej sobotniej porażce z Zagłębiem Lubin, które grało bardzo twardo, a momentami nawet chamsko. Azoty nie były już tak skuteczne w defensywie - mówi Krystian Bloch, zawodnik PMOS.
Dzięki wygranej w Puławach, drużyna z Chrzanowa zorganizuje turniej 1/8 finału mistrzostw Polski.
- Zmierzymy się z ekipami z Radomia, Łodzi i Mielca. Trudno powiedzieć, kto będzie najbardziej wymagającym przeciwnikiem. Na pewno powalczymy o awans do kolejnej fazy mistrzostw - mówi Krystian Bloch.


PIŁKA NOŻNA

Sparingi

MKS Fablok Chrzanów - Victoria Zalas 4-1