Libiąż

Falstart futsalowców Wygiełzowa

11.12.2016 18:41 | 0 komentarzy | 3 247 odsłony | Marek Oratowski

Aż 21 bramek zdobyły w trzech niedzielnych meczach inauguracyjnej kolejki zespoły uczestniczące w Libiąskiej Lidze Futsalu.

0
W starciu Magic Sportu z KMA padł remis

Do nowego sezonu zgłosiło się osiem drużyn. W niedzielę odbyły się jednak tylko trzy mecze. Falstart zanotowali poprzedni zwycięzcy, czyli gracze Wygiełzowa. W niedzielny ranek mieli zagrać ze Strażakami. Jednak w libiąskiej hali zameldowało się tylko trzech zawodników Wygiełzowa. Zatem chrzanowscy Strażacy, aktualni halowi mistrzowie Małopolski, zaczęli sezon od zdobycia punktów walkowerem.

Najwięcej bramek padło w spotkaniu ekipy Usługi Transportowe A. Krajewski z Santanderem. Połowę z ośmiu goli zdobytych przez pierwszy z tych zespołów strzelił Konrad Patyk. Najbardziej wyrównana okazała się konfrontacja Magic Sportu i KMA. Gracze KMA prowadzili po pierwszej połowie 1-0, ale ostatecznie obie ekipy podzieliły się punktami. Ich komplet na inaugurację wywalczył za to Solidex.

Rozgrywki potrwają do lutego. Najlepszy zespół wzniesie do góry przechodni puchar burmistrza Libiąża.

Wyniki
Strażacy - Wygiełzów 5-0, Santander - Usługi Transportowe A. Krajewski 1-8, FC Napalm - Solidex 3-7, Magic Sport - KMA 1-1