Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Raport transferowy piłkarskiej trzeciej ligi i klas okręgowych

09.08.2017 16:19 | 6 komentarzy | 3 325 odsłony | Michał Koryczan
Ostatnia aktualizacja: 10.08.2017 15:16

W najbliższy weekend kluby futbolowe z ziemi chrzanowskiej rozpoczną batalię ligową. Zobacz kto przyszedł, a kto odszedł z lokalnych zespołów.

6
Raport transferowy piłkarskiej trzeciej ligi i klas okręgowych
Nowe twarze w MKS Trzebinia: Kamil Kłusek, Szymon Pietrzyk (ostatecznie nie dołączył do MKS), Przemysław Porębski, Ernest Świętek, Krzysztof Michalec, Witold Cichy i Grzegorz Jarosz
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

III liga - grupa czwarta

MKS Trzebinia-Siersza

Przybyli:
Witold Cichy (z ROW Rybnik)
Grzegorz Jarosz (z zespołu juniorów MKS Trzebinia)
Kamil Kłusek (z JKS Jarosław)
Tomasz Małodobry (powrót z wypożyczenia do Szczakowianki Jaworzno)
Krzysztof Michalec (z Jutrzenki Giebułtów)
Przemysław Porębski (z Wisły Kraków)
Rajmund Raźniak (powrót z wypożyczenia do UKS Dulowa)
Ernest Świętek (z zespołu juniorów Wisły Kraków)

Ubyli:
Dawid Dudek (koniec wypożyczenia z Bukowna)
Dariusz Gawęcki (do Hutnika Kraków)
Krzysztof Kaiser (zrezygnował)
Szymon Kurek (do KS Chełmek)
Jakub Pająk (zrezygnował)
Krzysztof Pająk (zrezygnował)
Gaspar Repa (do Victorii 1918 Jaworzno)
Tomasz Sanok (koniec wypożyczenia z Tarnovii)


Klasa okręgowa - Chrzanów

KS Chełmek

Przybyli:
Grzegorz Dębski (z juniorów KS Chełmek)
Kamil Kądziołka (z Zagórzanki Zagórze)
Szymon Kurek (z MKS Trzebinia)
Wojciech Mrowiec (z Unii Oświęcim)
Marcin Psioda (z Zagórzanki Zagórze)
Łukasz Węgrzyn (z Zaborzanki Zaborze)
Patryk Żyła (z Soły Oświęcim)

Ubyli:
Maciej Byrski (wypożyczenie do Soły Oświęcim)
Sebastian Chojnowski (kontuzja)
Szymon Dziędziel (do Soły Łęki)
Kamil Górski (do LKS Gorzów)
Daniel Pik (nie podjął treningów)
Tomasz Warzecha (wyjazd za granicę)
Bogdan Vilchynskyy wrócił na Ukrainę.

Nadwiślanin Gromiec

Przybyli:
Krystian Zmarzły (wznowił treningi)
Kamil Pater (z Górnika Libiąż)
Paweł Wierzbic (z LKS Bobrek)
Mateusz Wilczak (drużyna juniorów Nadwiślanina Gromiec)
Jakub Handzlik (drużyna juniorów Nadwiślanina Gromiec)
Mateusz Likus (drużyna juniorów Nadwiślanina Gromiec)
Dominik Kosowski (drużyna juniorów Nadwiślanina Gromiec)

Ubyli
Łukasz Jamróz (kontuzja)
Mrosław Pactwa (problemy zdrowotne)

Victoria 1918 Jaworzno

Przybyli:
Przemysław Adamus (z druzyny juniorów Zagłebia Sosnowiec)
Jakub Bujakiewicz (z Zagórzanki Zagórze)
Kamik Grudzień (z Piasta II Gliwice)
Jakub Janiak (z drużyny juniorów Victorii 1918 Jaworzno)
Jędrzej Krawczyk (z Wisły Jankowice)
Dawid Madeja (z Zagórzanki Zagórze)
Kamil Majka (z MKS Alwernia)
Gaspar Repa (z MKS Trzebinia)
Marcin Smarzyński (z Grodźca Będzin)
Michał Śliwiński (z Górnika Wojkowice)

Ubyli:
Konrad Dzięgiel (nie podjął treningów)
Sławomir Przybyłowski (kontuzja)
Marcin Szremski (zrezygnował)

Górnik Libiąż

Ubyli:
Mateusz Domagała (do Orła Ryczów)
Krzysztof Smok (do LKS Jawiszowice)
Dariusz Wilczak (do Unii Oświęcim)

Zagórzanka Zagórze

Przybyli:
Dawid Motyczko (z drużyny juniorów Fabloku Chrzanów)
Robert Bogacz (z Korony Mętków)

Ubyli:
Dariusz Boś (do Zgody Byczyna)
Jakub Bujakiewicz (do Victorii 1918 Jaworzno)
Łukasz Cichoń (do Tęczy Błędów)
Szymon Pieczka (do Ciężkowianki Jaworzno)
Dawid Madeja (do Victorii 1918 Jaworzno)
Dawid Sabuda (do Fabloku Chrzanów)
Kamil Kądziołka (do KS Chełmek)
Marcin Psioda (do KS Chełmek)

LKS Żarki

Przybyli:
Marcin Ficek (z Unii Kwaczała)
Damian Rzepa (z drużyny juniorów MKS Trzebinia)
Piotr Wójcik (wrócił z wypożyczenia do Soły Oświęcim)

Ubyli:
Jakub Horawa (przechodzi rehabilitację po złamaniu nogi)
Kamil Horawa (kontuzja)


Klasa okręgowa - Kraków II

Świt Krzeszowice

Przybył:
Rafał Magiera (z Babiej Góry Sucha Beskidzka)