Nie masz konta? Zarejestruj się

Ziemia chrzanowska

26.01.2017 11:30 | 0 komentarzy | 3 798 odsłony | Anna Jarguz

Kulturalnie zapowiada się szczególnie piątek. W Alwerni będzie się można spotkać z aktorką Renatą Gabryjelską, która opowie o Himalajach. W Trzebini zagra Trio Wojciecha Karolaka. W planach jest także wieczór z filmem niezależnym. Na tym nie koniec atrakcji.

0
Propozycje na weekend
Zespół Krakowiaczek zaprasza na koncert noworoczny FOT. ARCHIWUM
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Piątek, 27 stycznia

ALWERNIA
Budynek klubowy na stadionie
godz. 17.00 - spotkanie z Renatą Gabryjelską - modelką, aktorką, reżyserką, podróżniczką w ramach cyklu „Podróże, podróże...". Tematem spotkanie będzie „Mój pierwszy raz w Himalajach". Wstęp wolny.

Remiza OSP
godz. 19.00 - koncert Wojtka Szumańskiego - youtubera, twórcy młodego pokolenia, który zaśpiewa utwory ze swojej debiutanckiej płyty. Bilety w cenie 10 zł.

CHEŁMEK
Sala widowiskowo-kinowa MOKSiR
godz. 18.00 - Jasełka w wykonaniu uczniów z Samorządowego Zespołu Szkół nr 1 w Chełmku. W trakcie imprezy będą zbierane pieniądze na leczenie i rehabilitację chorego Miłosza Jaśko. Wstęp wolny.

TRZEBINIA
Kino „Sokół"
godz. 18.00 - Wieczór z filmem niezależnym. W programie:
"Pani Teodozja", reż. Szymon Potocki
"Wodzu", reż. Anna Prowalska
"Hrabia", reż. Piotr Skawski
"Las", reż stycznia'. Natalia Żurek
"Podryw na rybkę", reż. Piotr Skawski
"Lila", reż. Dominika Łapka
"Z pogranicza cudu", reż. Tomasz Jurkiewicz
Wstęp wolny.

Dwór Zieleniewskich
godz. 19.00 - Koncert jazzowy odbywający się w ramach festiwalu Jazz z Wami. Wystąpi Trio Wojciecha Karolaka, jednego z największych wirtuozów organów Hammonda w Europie, pianisty, kompozytora, aranżera i legendy polskiego jazzu. Liderowi towarzyszyć będą Tomasz Grzegorski na saksofonie tenorowym oraz Arek Skolik na perkusji. Zespół zaprezentuje standardy jazzowe w mistrzowskim wykonaniu. Bilet w cenie 40 zł.

Sobota, 28 stycznia

GROJEC
Dom Ludowy
godz. 15.00 - Koncert Noworoczny Krakowiaczek i Przyjaciele. Gościnnie wystąpią: zespół Przygoda oraz chór Pospolite Ruszenie. Wstęp wolny.

Niedziela, 29 stycznia

TRZEBINIA
Kościół pw. św. Piotra i Pawła
godz. 16.00 - Coroczny koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu chórów powiatu chrzanowskiego oraz Miejskiej Orkiestry Dętej. Wstęp wolny.