Ostatnia wizyta: Obecny czas: 28.3.2024 13:03


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Regulamin forum


Kliknij tutaj, aby zobaczyć regulamin forum



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 62 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Bardzo Brudna Kampania.
PostWysłany: 28.11.2014 20:01 

Dołączenie: 28.1.2014 9:13
Posty: 75
Pochwały: 53
Dzisiaj dostałam do skrzynki Informator wyborczy Pana Szczurka . Szkoda mi było Radnego Wocha , że w ciągu 4-lat się tak zmienił . w poprzednich wyborach 4-lata temu był całym sercem za Adamczykiem , nawet w jego domu byli zameldowani fikcyjni wyborcy popierajacy Adamczyka , sam namawiał okolicznych wielbicieli piwa do głosowania na tego kandydata . Aż dziw że człowiek tak się zmienił i na dodatek został vice przewodniczącym Rady . To objaw choroby która toczy nasze społeczeństwo ,że popiera ludzi bez honoru i odrobiny uczciwości . Wiem władza i pieniądz oślepia . Ale czy wszystkich ? A informator wyborczy był bardzo dobry , jako podpałka spełnił swoje zadanie .I kropka .........

Pochwały przyznane za posta: 2


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Bardzo Brudna Kampania.
PostWysłany: 28.11.2014 20:04 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 30.9.2010 22:12
Posty: 268
Pochwały: 211
Alicja Molenda napisał(a):
Ja nie pisałam o ostatnich dniach, tylko o kampanii. Na finiszu wyraźnie aktywniejszy jest na pewno kandydat Szczurek. W niedzielę wyborcy tę jego osobliwą aktywność ocenią.

Czy, aby tylko na finiszu kampania Pana Szczurka była osobliwa? Chociaż może pamięć Pani jest zbyt krótkotrwała, by dostrzec, że komitet Adamczyka nie miał wyboru i musiał przygotować się na pozamerytoryczne i bezpardonowe ataki w kierunku swojego kandydata, co wynikało z historycznej analizy przebiegu poprzedniej kampanii oraz kampanii referendalnej.

_________________
Pozdrawiam
Gostek

Polityk czy urzędnik, jeśli Ci nie przeszkodził.... to znaczy, że Ci pomógł. :)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Bardzo Brudna Kampania.
PostWysłany: 28.11.2014 20:29 

Dołączenie: 25.11.2010 10:15
Posty: 65
Pochwały: 20
ikropka, czy nie wiesz, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, takich przykładów można znaleźć więcej.
Jeżeli (na co osobiście liczę) wygra Adamczyk, to Myślachowice mają "pozamiatane". Tak będzie dopóki prawo będzie pozwalało na łączenie mandatu radnego z funkcją sołtysa. Jak będzie miał jaja i honor to złoży mandat. Marzenia ...


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Bardzo Brudna Kampania.
PostWysłany: 28.11.2014 20:58 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 11.11.2010 23:25
Posty: 436
Pochwały: 149
Witam!
Taka ciekawostka znaleziona na FB:
Pan Grzegorz Żuradzki na swoim profilu informuje:
https://www.facebook.com/grzegorz.zuradzki?fref=ts

Cytuj:
"Dla zainteresowanych : otrzymałem informację, że Prokuratura Rejonowa w Chrzanowie wszczęła śledztwo w sprawie przekroczenia uprawnień przez Burmistrza Trzebini i popełnienie przestępstwa z art. 231 KK - w związku z wydatkowaniem środków z budżetu gminy na przebudowę zieleni w obszarze "ronda" na ul. Kościuszki w Trzebini - okolice "Lidla" - droga krajowa 79."


Pozdrawiam.

_________________
Jeśli jest w polityce coś, czym gardzę, to jest to typ węgorza, który jest tak giętki, że najchętniej ugryzłby się we własny ogon.
M. Thatcher


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Bardzo Brudna Kampania.
PostWysłany: 28.11.2014 21:11 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 23.10.2007 20:58
Posty: 1078
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 184
Ciekawe tylko, co pan S. obiecał byłemu radnemu z Gaja, (panu D.), że ten zajął się kolportowaniem tych kłamliwych materiałów. I pomyśleć, że jeszcze 4 lata temu pan D. był taki wierny panu A...
Zero honoru. Niech to się już skończy.
No chyba funkcję pełnomocnika od spraw dokumentacji i podpisów.
Nieoficjalnie wiem że jego sprawa w sądzie okręgowym w Krakowie ma się zakończyć definitywnie w tym roku wyrokiem który ma być opublikowany w gazecie na polecenie i zgodnie z treścią sądu.
Dziwi mnie tylko że "Przełom" nic na ten temat nie napisał a rozprawa odbyła się 26.11.

Pochwały przyznane za posta: 3


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Bardzo Brudna Kampania.
PostWysłany: 28.11.2014 21:34 

Dołączenie: 16.4.2011 16:03
Posty: 195
Pochwały: 132
Alicja Molenda napisał(a):
Ja nie pisałam o ostatnich dniach, tylko o kampanii. Na finiszu wyraźnie aktywniejszy jest na pewno kandydat Szczurek. W niedzielę wyborcy tę jego osobliwą aktywność ocenią.

Muszę się z Panią zgodzić :kandydat Szczurek na finiszu był wyraźnie aktywniejszy
-w godzinach pracy chodził i się lansował
-atakował do końca poprzez swoje wpisy na FB
-chwalił się jak to powstanie kopalnia i ile to gmina ma pieniędzy po rozmowach ze skarbnikiem gminy (nader często i przed wyborami I tura-14.11 ,II tura-28.11 -sprawdza i ujawnia publicznie ile to kasy w kasie)
-pełnomocnicy też nie próżnują-piszą oświadczenia niby swoje a powtarzają to samo co ich guru w swych gazetkach i stronach.

Mam nadzieję,że ludzie wybiorą dobrze i zrozumieją,że wyboru należy dokonać między pędem do posady i determinacją a spokojem i stabilizacją,bo jeżeli kopalnia ma powstać to powstanie,nawet jakby burmistrzem został ( np ja :-) ),bo inwestorzy nie podpisują umów z p.Szczurkiem tylko z Gminą Trzebinia reprezentowana przez burmistrza (jakkolwiek by się nazywał).Koło postępu i rozwoju jak już ruszy to będzie się toczyć.
I MAM NADZIEJĘ ŻE MIESZKAŃCY TO ROZUMIEJĄ !

Pochwały przyznane za posta: 3


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Bardzo Brudna Kampania.
PostWysłany: 29.11.2014 6:40 

Dołączenie: 18.3.2008 14:01
Posty: 615
Pochwały: 83
rojaldulton napisał(a):
Witam!
Taka ciekawostka znaleziona na FB:
Pan Grzegorz Żuradzki na swoim profilu informuje:
https://www.facebook.com/grzegorz.zuradzki?fref=ts

Cytuj:
"Dla zainteresowanych : otrzymałem informację, że Prokuratura Rejonowa w Chrzanowie wszczęła śledztwo w sprawie przekroczenia uprawnień przez Burmistrza Trzebini i popełnienie przestępstwa z art. 231 KK - w związku z wydatkowaniem środków z budżetu gminy na przebudowę zieleni w obszarze "ronda" na ul. Kościuszki w Trzebini - okolice "Lidla" - droga krajowa 79."


Pozdrawiam.


a na czyj wniosek zostało wszczęte śledztwo

_________________
w stadzie baranów wole być wilkiem


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Bardzo Brudna Kampania.
PostWysłany: 30.11.2014 0:39 

Dołączenie: 8.10.2009 16:33
Posty: 132
Pochwały: 28
Brud i smród coraz intensywniejszy. W 9 trzebińskich komisjach dopatrzono się rażących nieprawidłowości. A to TYLKO Trzebinia :)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Bardzo Brudna Kampania.
PostWysłany: 30.11.2014 0:58 

Dołączenie: 25.11.2010 10:15
Posty: 65
Pochwały: 20
Na stronie http://wybory2014.pkw.gov.pl/pl/wyniki/ ... iew/120305 brakuje wyników z Okręgu 15 Myślachowice. Czyżby był jakiś przekręt?

Autor postu otrzymał pochwałę


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Bardzo Brudna Kampania.
PostWysłany: 30.11.2014 14:26 

Dołączenie: 20.6.2006 19:05
Posty: 822
Pochwały: 152
Trzebinianinie - a gdzie jakieś dowody twoich insynuacji?
A może napisz wprost, że wybory sfałszowano - bo to takie teraz modne...

_________________
Sejm jest odbiciem naszego społeczeństwa, dlatego znaleźli w nim swoje miejsce ludzie głupi.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Bardzo Brudna Kampania.
PostWysłany: 30.11.2014 14:46 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 6.1.2009 20:11
Posty: 28
Miejscowość: Młoszowa
Pochwały: 3
Czy pełnomocnik burmistrza może pełnić funkcje męża zaufania? Taki przypadek jest aktualnie w Mloszowej gdzie taka funkcję pełni Pan Pypno


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Bardzo Brudna Kampania.
PostWysłany: 30.11.2014 15:33 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 4.11.2011 21:48
Posty: 145
Pochwały: 59
Mężowie zaufania są reprezentantami kandydata w komisjach wyborczych. Zadaniem tych osób jest obserwowanie przebiegu wyborów ze szczególnym uczuleniem na ewentualne naruszenia procedur, mogących narazić na utratę głosów przez desygnującego ich kandydata.

_________________
Co byś nie zrobił i tak Cię ocenią


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Bardzo Brudna Kampania.
PostWysłany: 30.11.2014 16:15 

Dołączenie: 26.11.2011 14:01
Posty: 427
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 58
"Funkcji męża zaufania w danym obwodzie głosowania nie może pełnić osoba kandydująca na radnego w okręgu wyborczym właściwym dla tego obwodu, a także kandydat na wójta" - z "Uchwały PKW ws. wytycznych dla obwodowych komisji wyborczych", rozdz. I, pkt. 3-6


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Bardzo Brudna Kampania.
PostWysłany: 30.11.2014 19:24 

Dołączenie: 20.6.2006 19:05
Posty: 822
Pochwały: 152
Czyli pan Pypno jak najbardziej może pełnić tę funkcję.

_________________
Sejm jest odbiciem naszego społeczeństwa, dlatego znaleźli w nim swoje miejsce ludzie głupi.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Bardzo Brudna Kampania.
PostWysłany: 30.11.2014 20:33 

Dołączenie: 25.11.2010 10:15
Posty: 65
Pochwały: 20
jakur, nie wprowadzaj wyborców w błąd. Reprezentantami kandydatów, a raczej komitetów wyborczych, są członkowie komisji wyborczych, do których mężowie zaufania się nie zaliczają. Oni mogą jedynie obserwować prace komisji


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 62 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3