Ostatnia wizyta: Obecny czas: 28.3.2024 18:42


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Regulamin forum


Kliknij tutaj, aby zobaczyć regulamin forum



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 62 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Bardzo Brudna Kampania.
PostWysłany: 30.11.2014 22:04 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 4.11.2011 21:48
Posty: 145
Pochwały: 59
bosman napisał(a):
jakur, nie wprowadzaj wyborców w błąd. Reprezentantami kandydatów, a raczej komitetów wyborczych, są członkowie komisji wyborczych, do których mężowie zaufania się nie zaliczają. Oni mogą jedynie obserwować prace komisji


Wycinek z Uchwały PKW z dnia 29 września 2014 r.

103. Podczas wszystkich czynności komisji w dniu ponownego głosowania w lokalu wyborczym mogą przebywać wyłącznie mężowie zaufania wyznaczeni przez pełnomocników wyborczych (lub osoby przez nich upoważnione) komitetów wyborczych, które zgłosiły kandydatów uczestniczących w ponownym głosowaniu. Mężowie zaufania mogą legitymować się upoważnieniami dotyczącymi wyborów przeprowadzanych w dniu pierwszego głosowania. Pełnomocnicy wyborczy, jeżeli zajdzie taka potrzeba, mogą wyznaczyć do pełnienia funkcji męża zaufania nową osobę. Obowiązuje jednak zasada, że każdego kandydata uczestniczącego w ponownym głosowaniu może reprezentować tylko jeden mąż zaufania. Mężowie zaufania danego komitetu wyborczego mogą jednakże zmieniać się w ciągu pracy komisji.

_________________
Co byś nie zrobił i tak Cię ocenią


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Bardzo Brudna Kampania.
PostWysłany: 3.12.2014 8:55 

Dołączenie: 2.12.2011 9:11
Posty: 669
Pochwały: 218
Wczoraj wpadł w moje brudne łapska paszkwilancki Informator wyborczy. Żaden z artykułów nie podpisany, nie wiadomo przez kogo wydany; no po prostu sam się napisał i sam się wydał. Teksty i paszkwile na AA po prostu powalają! Dobrze, że tego bufona i szkodnika SS wyborcy wycięli w pień. Teraz AA powinien złożyć doniesienie na policję, chyba nie trudno zlokalizować, kto wydrukował, kolportował i kto był autorem paszkwili.
Dobrze, że SS wywieźli na taczkach, taki człowiek powinien znaleźć się na śmietniku historii i zniknąć z przestrzeni publicznej na zawsze!

Pochwały przyznane za posta: 5

_________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
Stanisław Lem


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Bardzo Brudna Kampania.
PostWysłany: 3.12.2014 12:47 

Dołączenie: 27.10.2014 17:27
Posty: 15
Pochwały: 2
Jack : Dlaczego Adamczyk tego nie podał w trybie wyborczym? Jeśli nie w wyborczym to czemu nie z powództwa cywilnego? Mógłby domagać się dużego odszkodowania.. Mógłby gdyby to była kłamstwa, jednak A.A dobrze wie, że to wszystko prawda. W informatorze jest cała prawda o Waszym burmistrzu.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Bardzo Brudna Kampania.
PostWysłany: 3.12.2014 14:54 

Dołączenie: 2.12.2011 9:11
Posty: 669
Pochwały: 218
Nie moim.

_________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
Stanisław Lem


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Bardzo Brudna Kampania.
PostWysłany: 3.12.2014 15:10 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 11.3.2011 7:56
Posty: 145
Pochwały: 92
ancien_regime napisał(a):
Jack : Dlaczego Adamczyk tego nie podał w trybie wyborczym? Jeśli nie w wyborczym to czemu nie z powództwa cywilnego? Mógłby domagać się dużego odszkodowania.. Mógłby gdyby to była kłamstwa, jednak A.A dobrze wie, że to wszystko prawda. W informatorze jest cała prawda o Waszym burmistrzu.


anciem_regime: daj już spokój. Nie brnij w to dalej.

Pochwały przyznane za posta: 2


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Bardzo Brudna Kampania.
PostWysłany: 3.12.2014 16:55 

Dołączenie: 16.4.2011 16:03
Posty: 195
Pochwały: 132
ancien_regime napisał(a):
Jack : Dlaczego Adamczyk tego nie podał w trybie wyborczym? Jeśli nie w wyborczym to czemu nie z powództwa cywilnego? Mógłby domagać się dużego odszkodowania.. Mógłby gdyby to była kłamstwa, jednak A.A dobrze wie, że to wszystko prawda. W informatorze jest cała prawda o Waszym burmistrzu.

A skąd wiesz że nie podał?Przecież nie musi publicznie mówić o wszystkich swoich posunięciach.Niedługo będziesz wymagał od p.Adamczyka żeby pisał pamiętnik i go codziennie publikował.
Jeszcze jedno-jeżeli jesteś mieszkańcem Trzebini-to również Twój burmistrz,a jeżeli nie, to dlaczego się wypowiadasz ?

Autor postu otrzymał pochwałę


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Bardzo Brudna Kampania.
PostWysłany: 3.12.2014 17:02 

Dołączenie: 23.3.2010 9:56
Posty: 47
Pochwały: 8
Pan SS ma opis na FB pod nazwiskiem " Przyszły Burmistrz Miasta Trzebini" , wcześniejszy brzmiał " Burmistrz Miasta Trzebini" . Hmmm za 4 lata powtórka z rozrywki czy ? Czy referendum?....


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Bardzo Brudna Kampania.
PostWysłany: 3.12.2014 19:10 

Dołączenie: 16.4.2011 16:03
Posty: 195
Pochwały: 132
edyta 96 napisał(a):
Pan SS ma opis na FB pod nazwiskiem " Przyszły Burmistrz Miasta Trzebini" , wcześniejszy brzmiał " Burmistrz Miasta Trzebini" .

Czyżby p.SS nadal kąsał - czy nie potrafi odejść ze stanowiska z twarzą i przyjąć wyboru społeczeństwa z pokorą?.Ale czy ten pan wie co znaczy pokora ?


Ostatnio edytowany przez Temida, 3.12.2014 19:16, edytowano w sumie 1 raz

Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Bardzo Brudna Kampania.
PostWysłany: 3.12.2014 19:11 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 23.10.2007 20:58
Posty: 1078
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 184
Teraz o wiele ważniejsze jest czy radni startujący z ugrupowania SS będą działać dla dobra gminy czy będą tak zwaną "piątą kolumną" wykonującą polecenia SS.
Oprócz tego słyszałem (nie osobiście) że były radny Józef Dz. opowiada ciemniakom na osiedlu Gaj ile to na kampanię wyborczą wydał były burmistrz SS i kto mu to zwróci. Nie mówił o sobie ale o SS.
A prawda jest taka że jak się startuje i wydaje pieniądze na kampanie to trzeba mieć świadomość że albo się wygra albo przegra a jak przegra to i też kasę.

Pochwały przyznane za posta: 3


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Bardzo Brudna Kampania.
PostWysłany: 3.12.2014 20:28 
Jednak nie taka "bardzo brudna kampania"! Z dzisiejszego Przełomu, zdjęcie autorstwa pani Anny Jarguz:
Załącznik:
001.jpg
001.jpg [ 28.32 KiB | Obejrzany 43183 razy ]

Oraz wypowiedź pana Adamczyka na jego stronie internetowej: "Podziękowania składam także mojemu kontrkandydatowi i jego komitetowi - życzę sukcesów".

Czy to faktycznie kabaret? Kabaret kosztem wyborców?


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Bardzo Brudna Kampania.
PostWysłany: 3.12.2014 20:59 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 11.3.2011 7:56
Posty: 145
Pochwały: 92
jendrek napisał(a):
Czy to faktycznie kabaret? Kabaret kosztem wyborców?


Zapewniam Cię, że nie. To jest autentyczna, uczciwa i szczera nienawiść. 8)

Pochwały przyznane za posta: 4


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Bardzo Brudna Kampania.
PostWysłany: 3.12.2014 21:41 
No to mam problem, to prawdopodobnie duchowa nienawiść, a nie medialna - bo mowa ciała wyraża wręcz coś przeciwnego.

Chyba jednak odszukam tego rynkowego Mireczka oraz jego towarzysza niedoli (o ile przeżyli tę ostatnio wietrzną i mroźną pogodę - bo dzisiaj ich nie widziałem) i im ofiaruję jakiś ersatz szlachetnej paczki.
Przynajmniej ich mina będzie duchowo, cieleśnie jak i medialnie autentyczna - dla mnie, jako ich wyborczego darczyńcy. Oczywiście wszystko to poza zasięgiem tych rynkowych kamer. I kamer pań redaktor z Przełomu.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Bardzo Brudna Kampania.
PostWysłany: 3.12.2014 22:35 

Dołączenie: 13.1.2007 12:34
Posty: 2960
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 367
Witku o jakiej to kwocie mówi pan Dziedzic?

_________________
Pozdrowienia:
Krzysio :)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Bardzo Brudna Kampania.
PostWysłany: 4.12.2014 20:40 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 23.10.2007 20:58
Posty: 1078
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 184
Krzysio niestety nie napiszę Ci gdyż nie mówił to do mnie tylko do innych. Pani która mi to mówiła nie podała kwoty a ja też się nie spytałem gdyż byłem zszokowany tą informacją. Ale czego można się spodziewać po takich osobach.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Bardzo Brudna Kampania.
PostWysłany: 4.12.2014 22:04 

Dołączenie: 13.1.2007 12:34
Posty: 2960
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 367
Witku tak zapytałem ale myśle iż kwota obu kandydatów była bardzo duża liczę iż ponad 15 tys a może i więcej. Zreszta to nie jest kluczowe. Zastanawiam sie co zrobić i jak zapanować nad kampania wyborczą w przyszłości by była uczciwa, merytoryczna i niekoniecznie aż taka droga i krzykliwa.
Nasunął mi sie pomysł iż w kampani wpłaty na konto komitetu wyborczego jakie każdy powinien mieć do udowodnienia powinny wynosić np tyle ile wpłacił na konto jakiejś fundacji pomocy np niepełnosprawnym, biednym czy potrzebującym w danej miejscowości. Wpłaciłeś 100 zł na konto np Muminków z Trzebini to na taką kwotę możesz dokonać wpłaty na KW i zrobić z tego plakaty, banery, reklamy itp.
Ale to tylko moje luźne pomyślunki. A ile mniej by było śmieci z plakaów i banerów w przestrzeni publicznej. Każdy szanował by swoje pieniążki. Do tego zakaz wieszania więcej niż jednego plakatu na tablicy i rozmiar nie większy niż np A3 czy A4.
Ale najwiecej skorzystali by naprawdę potrzebujący bo to co w kampanii sie obiecuje nie zawsze potem sie realizuje.
Ale warszawka musiałaby coś takiego ustawowo wprowadzić. A oni nie czują potrzeb społeczeństwa tylko swóją potrzebę bycia u władzy.

_________________
Pozdrowienia:
Krzysio :)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 62 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3