Ostatnia wizyta: Obecny czas: 28.3.2024 9:37


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Regulamin forum


Kliknij tutaj, aby zobaczyć regulamin forum



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Burmistrz złym prezesem - Polskie Centrum Narzędziowe. Tak?
PostWysłany: 14.11.2014 18:16 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 30.8.2010 9:28
Posty: 405
Pochwały: 174
Przedwczoraj dostałem drogą elektroniczną taki oto artykuł (chyba tak to można nazwać) bo na końcu jest info że do sprawy ktoś jeszcze wróci
/.../

Skoro ja dostałem to pewnie wielu innych też, tylko czemu tak późno?
Można było poprosić dziennikarzy o zbadanie tropu a teraz (przynajmniej jeśli chodzi o wybory to już musztarda po obiedzie).
Mimo wszystko może ktoś z Przełomu poszpera trochę i sprawdzi czy to insynuacje - będę pierwszym który poprosi o usunięcie wątku aby nikogo nie oczerniać.
Sam nie mam możliwości aby potwierdzić lub zaprzeczyć przesłanym do mnie informacjom.

_________________
// Książki są jak ludzie, których wartości nie podobna poznać po stroju /J.Parandowski


Ostatnio edytowany przez Piotrek Tarczyński, 15.11.2014 7:37, edytowano w sumie 1 raz
Link - usunięcie


Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: Burmistrz złym prezesem - Polskie Centrum Narzędziowe. T
PostWysłany: 14.11.2014 18:51 
Tinygerze - najpierw była LUNA. Mówi Ci to cokolwiek? Lokal Luny w Trzebini był w budynku dawnej Komunalki, po byłej "Praktycznej Pani" przy ul.Kościuszki - obecnie prawie naprzeciw parkingu Lidla.
Widzę, że KWW "Niezależność" ma bystrego przewodniczącego - strzał w dziesiątkę, wcale nie za późno.
Bo już brak czasu na negację i ewentualny proces sądowy.


Góra
  
 
 Temat postu: Re: Burmistrz złym prezesem - Polskie Centrum Narzędziowe. T
PostWysłany: 14.11.2014 19:35 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 30.8.2010 9:28
Posty: 405
Pochwały: 174
Nie jestem w tych tematach, Luna mi się tylko obiła kiedyś o uszy. Pytam z ciekawości, bo nie lubię jak się rzuca oszczerstwa bezpodstawnie. Staram się zweryfikować wiarygodność tego co napisane.

_________________
// Książki są jak ludzie, których wartości nie podobna poznać po stroju /J.Parandowski


Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: Burmistrz złym prezesem - Polskie Centrum Narzędziowe. T
PostWysłany: 14.11.2014 19:42 
Luna to inaczej Księżyc. Słyszałeś kiedy o księżycowych przekrętach?
Ciekawość to raczej niezdrowa przywara. Albo pragnę coś się dowiedzieć, albo nie pragnę. Więc się konkretnie określ - a nie asekuruj.


Góra
  
 
 Temat postu: Re: Burmistrz złym prezesem - Polskie Centrum Narzędziowe. T
PostWysłany: 14.11.2014 21:06 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 30.8.2010 9:28
Posty: 405
Pochwały: 174
jendrek napisał(a):
Luna to inaczej Księżyc. Słyszałeś kiedy o księżycowych przekrętach?
Ciekawość to raczej niezdrowa przywara. Albo pragnę coś się dowiedzieć, albo nie pragnę. Więc się konkretnie określ - a nie asekuruj.

Jendrek - wiem że luna to księżyc. Wiem że była kiedyś taka firma (albo nadal jest). Jeśli dobrze kojarzę to S. Szczurek kiedyś w niej pracował, ale mogę się mylić. Tyle wiem o tej firmie - po prostu.

Ciekawość dla Ciebie to "niezdrowa przywara" a dla mnie do "pierwszy stopień do wiedzy". Lubię wiedzieć a jak nie wiem to pytam. Jeśli masz z tym problem to nie odpisuj.
Konkretnie się określam - chciałbym wiedzieć czy rzeczywiście jest tak jak to opisano w artykule.

_________________
// Książki są jak ludzie, których wartości nie podobna poznać po stroju /J.Parandowski


Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: Burmistrz złym prezesem - Polskie Centrum Narzędziowe. T
PostWysłany: 14.11.2014 22:22 

Dołączenie: 4.9.2014 22:20
Posty: 74
Pochwały: 36
tinyger napisał(a):
Przedwczoraj dostałem drogą elektroniczną taki oto artykuł (chyba tak to można nazwać) bo na końcu jest info że do sprawy ktoś jeszcze wróci
/.../

Skoro ja dostałem to pewnie wielu innych też, tylko czemu tak późno?
Można było poprosić dziennikarzy o zbadanie tropu a teraz (przynajmniej jeśli chodzi o wybory to już musztarda po obiedzie).
Mimo wszystko może ktoś z Przełomu poszpera trochę i sprawdzi czy to insynuacje - będę pierwszym który poprosi o usunięcie wątku aby nikogo nie oczerniać.
Sam nie mam możliwości aby potwierdzić lub zaprzeczyć przesłanym do mnie informacjom.


Niezłe, ale mnie to wygląda na jakiś szwindel. Wiesz może skąd ten artykuł? Raczej to ktoś w domu robił, bo skład to amatorszczyzna, na kolanie robiony. Polityka to bagno, a politycy wściekłe psy. Może to i dobrze, bo w końcu się zagryzą, a przy okazji wyjdzie parę perełek na jaw. Pytanie tylko czy to prawdziwe perły - sam jestem ciekaw.


Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: Burmistrz złym prezesem - Polskie Centrum Narzędziowe. T
PostWysłany: 15.11.2014 7:42 
Site Admin
Awatar użytkownika

Dołączenie: 18.10.2006 10:41
Posty: 1022
Pochwały: 36
tinyger napisał(a):
Przedwczoraj dostałem drogą elektroniczną taki oto artykuł (chyba tak to można nazwać) bo na końcu jest info że do sprawy ktoś jeszcze wróci
/.../

Skoro ja dostałem to pewnie wielu innych też, tylko czemu tak późno?
Jeśli dostał Pan przedwczoraj, dlaczego wrzucił go Pan tuż przed rozpoczęciem ciszy wyborczej?

Cytuj:
będę pierwszym który poprosi o usunięcie wątku aby nikogo nie oczerniać.
Dla Pana może już być za późno. Organy ścigania działają szybko.

Zamykam.

_________________
>>Pisz poprawnie po polsku


Góra
Offline Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 32 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3