Ostatnia wizyta: Obecny czas: 18.4.2024 11:03


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Regulamin forum


Kliknij tutaj, aby zobaczyć regulamin forum



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 47 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Idziemy na wybory, wszyscy, młodzi i starsi!!!
PostWysłany: 25.10.2014 11:54 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 12.5.2007 9:29
Posty: 141
Miejscowość: Małopolska
Pochwały: 44
Zbanowany
Ja stawiam na młodych! Kreatywnych! Dajmy im szansę, niech się wykażą, niech pokażą co potrafią zdziałać swoją werwą, młodością! Dajmy im szansę! Ja głosuję na młodych. Stare pryki, koryciarze, społecznicy za grube pieniądze, raz na zawsze do lamusa!!! Przynajmniej ja tak będę głosował.


Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: Idziemy na wybory, wszyscy, młodzi i starsi!!!
PostWysłany: 25.10.2014 12:15 

Dołączenie: 4.9.2014 22:20
Posty: 74
Pochwały: 36
Ja oczywiście na wybory pójdę. Jednak raczej zagłosuję na kogoś, kto ma już doświadczenie. Dlaczego? Ponieważ jest wiadome, że fundusze unijne zostaną nam ograniczone w pewnym momencie. Mówi się o 2020 roku, do którego to czasu, zostaną przyjęci nowi członkowie Unii. Budżet z gumy nie jest. Osobiście chcę, abyśmy z dotacji skorzystali ile się da. Młodość kandydata o niczym nie świadczy, czy jest kreatywny? A skąd mam to wiedzieć - tak piszą o kandydatach jego komitety wyborcze i tylko one. Koryciarze, społecznicy za kasę? Każdy z nich jest, nie okłamujmy się. Nie chcę, aby młody, kreatywny uczył się gminie (na nas), nabierał doświadczenia i uczył się na swoich błędach. Może za 4 lata...


Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: Idziemy na wybory, wszyscy, młodzi i starsi!!!
PostWysłany: 25.10.2014 14:48 

Dołączenie: 13.1.2007 12:34
Posty: 2960
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 367
Adrianku a na burmistrza masz młodego i z werwą kandydata?

_________________
Pozdrowienia:
Krzysio :)


Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: Idziemy na wybory, wszyscy, młodzi i starsi!!!
PostWysłany: 25.10.2014 15:39 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 23.10.2007 20:58
Posty: 1078
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 184
Adrian ale nie na członków PO którzy wywodzą się przez Unię Wolności z PZPR (płatni zdrajcy,pachołki rosji).

Autor postu otrzymał pochwałę


Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: Idziemy na wybory, wszyscy, młodzi i starsi!!!
PostWysłany: 25.10.2014 16:07 

Dołączenie: 10.6.2012 10:19
Posty: 43
Miejscowość: Z balkonu widać Babią Górę/Chrzanów
Pochwały: 18
Nie skreślaj od razu ludzi z partii bo zapewne połowy nie znasz a nie wszyscy są tacy źli. Znam kilku kandydatów co startują z SLD czy PO i darzę ich sympatią. Dziś startują z partii a za 4 lata z jakiegoś komitetu. Tacy z nich partyjniacy. W powiecie mamy tylko kilku zagorzałych partyjniaków.


Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: Idziemy na wybory, wszyscy, młodzi i starsi!!!
PostWysłany: 25.10.2014 23:34 
Adrianku i Krzysiu, czy zauważyliście, że Admyn, annatargan, Gostek (chyba kogoś pominąłem, ale trudno) to normalnie komitet wyborczy AA i mam wrażenie, że z samym zainteresowanym na czele? Czy tylko ja mam takie wrażenie?


Góra
  
 
 Temat postu: Re: Idziemy na wybory, wszyscy, młodzi i starsi!!!
PostWysłany: 26.10.2014 9:19 

Dołączenie: 3.10.2012 21:03
Posty: 82
Pochwały: 21
Amster i tu się mylisz i to poważnie niestety.Patrzę tylko z boku na to , co się dzieje w całym powiecie.Nie mam sympatii wyborczych tylko wkurza mnie nepotyzm, arogancja i buta niektórych. Mało - uważam ,że czas na zmiany.Bogato nie będzie , ale na pewno inaczej.

Pochwały przyznane za posta: 2


Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: Idziemy na wybory, wszyscy, młodzi i starsi!!!
PostWysłany: 26.10.2014 9:26 

Dołączenie: 4.9.2014 22:20
Posty: 74
Pochwały: 36
Hehe, a myślałem, że się wcześniej kapniesz :) Dużo Ci to czasu jednak zajęło :) Rozgryzłeś mnie! Jak Ci się to udało? Jak napiszę, że na p. Szczurka zagłosuję, to mnie do niego przypiszesz? Dlaczego Ty nie kandydujesz? Wygadane masz. Bez urazy, ale problem co niektórych polega na tym, że jak myśli inaczej, nie naśmiewa się z ludzi, to jest z innej drużyny. Argumenty: młody, kreatywny, dajmy mu szansę do mnie nie przemawiają. Połowy tych kreatywnych nie znam, nie mam pojęcia czy są kreatywni, nie mam pojęcia czy znają znaczenie tego słowa, a sama młodość nie jest dla mnie żadnym argumentem. Pisałem już o tym, że mam dość eksperymentów i nabierania doświadczeń moim kosztem. Niech pograją w Traviana, albo jakąś inną grę strategiczną, to uwierzę, że potrafią strategicznie myśleć. Pojawiające się znikąd doświadczenie kandydata i to, że usłyszał w nocy głosy o powołaniu do służenia mieszkańcom gminy jest dla mnie tylko objawem-chorobowym. Zagłosuję na wg. mnie najlepszego, być może Adamczyka, być może na Szczurka, bo przynajmniej wiem co zrobili. Odejmę od tego afery, kłótnie i zobaczymy co mi wyjdzie. Nowi i prężni w czymś tam, niech najpierw zaczną się pokazywać między wyborami, a potem zobaczymy. czytałem wpisy Gostka i raczej stawiałbym na to, że facio jest dobrym, konkretnym analitykiem. Póki co, powiem Ci w tajemnicy, nie mam swojego kandydata, ale wybrać chcę i wybiorę czy się to komuś podoba czy nie. Uwierzyłeś? Pozdrawiam.

-- 26.10.2014 10:29 --

Adrianek napisał(a):
Ja stawiam na młodych! Kreatywnych! Dajmy im szansę, niech się wykażą, niech pokażą co potrafią zdziałać swoją werwą, młodością! Dajmy im szansę! Ja głosuję na młodych. Stare pryki, koryciarze, społecznicy za grube pieniądze, raz na zawsze do lamusa!!! Przynajmniej ja tak będę głosował.

Kto jest młody widać z plakatów (biorę poprawkę na Photoshopa), ale który jest kreatywny - masz jakąś wiedzę? Poproszę o szczegóły jeśli można.


Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: Idziemy na wybory, wszyscy, młodzi i starsi!!!
PostWysłany: 27.10.2014 5:44 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 12.5.2007 9:29
Posty: 141
Miejscowość: Małopolska
Pochwały: 44
Zbanowany
Do Krzysia. Mnie osobiście interesuje Chrzanów. Tutaj są tacy, np panowie Kasperek, Niechwiej. Młodzi, prężni ludzie!


Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: Idziemy na wybory, wszyscy, młodzi i starsi!!!
PostWysłany: 27.10.2014 9:42 

Dołączenie: 28.1.2014 9:13
Posty: 75
Pochwały: 53
A w Trzebini kto jest młody ? Byłam niedawno w towarzystwie osób które starują z komitetu Nowej Prawicy .Pan Kołodziejczyk wg. nich to jakaś pomyłka , gdyby wcześniej wiedzieli z kim mają do czynienia to nie uczestniczyli by w tym komitecie . Chłop bez własnego zdania , jakichkolwiek poglądów , bez kasy na kampanie , w sumie wychodzi na to że startuje , żeby odebrać głosy kontr kandydatom Szczurka . Przecież to kolega Pawła R . pełnomocnika Burmistrza . Po tych insynuacjach ,uznałam że może jest w tym ziarnko prawdy skoro mówią to ludzie z jego komitetu I-kropka.............

Autor postu otrzymał pochwałę


Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: Idziemy na wybory, wszyscy, młodzi i starsi!!!
PostWysłany: 27.10.2014 11:08 

Dołączenie: 26.10.2014 23:16
Posty: 5
Ja głosuje na Jacka Balona, bezpartyjny, młody chłopak, ma ambitny program wyborczy. Byłem na spotkaniu z mieszkańcami, które zorganizował 24 października tego roku, rzeczowo mówił. Możecie zajrzeć na jego stronkę http://jacekbalon.pl/


Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: Idziemy na wybory, wszyscy, młodzi i starsi!!!
PostWysłany: 27.10.2014 12:11 

Dołączenie: 2.12.2011 9:11
Posty: 669
Pochwały: 218
Pozdrawiamy Cię Jacku, lansisz się we wszystkich wątkach. Tylko po co pod nickiem?

_________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
Stanisław Lem


Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: Idziemy na wybory, wszyscy, młodzi i starsi!!!
PostWysłany: 27.10.2014 16:13 

Dołączenie: 16.4.2011 16:03
Posty: 195
Pochwały: 132
Ja głosuję ma ludzi nie na partię (mimo,że osobiście nie lubię PiS-u) to własnie kandydaci startujący z tej listy otrzymają moje poparcie.Jak patrzę na wszystkich weteranów z listy p.Szczurka i ich program to jestem pełna obaw.


Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: Idziemy na wybory, wszyscy, młodzi i starsi!!!
PostWysłany: 27.10.2014 23:19 

Dołączenie: 10.6.2012 10:19
Posty: 43
Miejscowość: Z balkonu widać Babią Górę/Chrzanów
Pochwały: 18
W ogóle powinni zlikwidować te śmieszne komitety i partie na szczeblu regionalnym. Powinna być jedna lista i tyle. Każdy zgłaszał by się z osobna z imienia i nazwiska.


Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: Idziemy na wybory, wszyscy, młodzi i starsi!!!
PostWysłany: 28.10.2014 5:01 

Dołączenie: 18.7.2010 9:02
Posty: 625
Pochwały: 57
Zaczęła się tu widzę agitacja- każdy niech głosuje jak uważa, kto spełni oczekiwania....


Góra
Offline Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 47 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3