Ostatnia wizyta: Obecny czas: 29.3.2024 2:52


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Regulamin forum


Kliknij tutaj, aby zobaczyć regulamin forum



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 47 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Idziemy na wybory, wszyscy, młodzi i starsi!!!
PostWysłany: 19.11.2014 18:40 

Dołączenie: 18.3.2008 14:01
Posty: 615
Pochwały: 83
i więcej wykrzykników proponuje następnym razem

_________________
w stadzie baranów wole być wilkiem


Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: Idziemy na wybory, wszyscy, młodzi i starsi!!!
PostWysłany: 20.11.2014 12:20 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 12.5.2007 9:29
Posty: 141
Miejscowość: Małopolska
Pochwały: 44
Zbanowany
Ludzie! Polacy! Mieszkańcy ZIEMII CHRZANOWSKIEJ! Byłem przy urnie i oddałem swój głos w niedzielę, spełniłem swój obywatelski obowiązek. Dzisiaj jest czwartek a ja nadal nie znam wyników tego głosowania. KOMPROMITACJA naszej władzy! Dobrze, że znam chrzanowski samorząd i myślę, że idziemy ku dobremu! Myślę, że w drugiej turze frekwencja dopisze, że wnuczek babci i dziadkowi dowodu nie schowa, że wszyscy pójdziemy do wyborów i mądrze wybierzemy. Tą naszą mądrą, młodą, kreatywną osobowość!!! To tylko moje osobiste wyznanie.


Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: Idziemy na wybory, wszyscy, młodzi i starsi!!!
PostWysłany: 27.11.2014 11:58 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 12.5.2007 9:29
Posty: 141
Miejscowość: Małopolska
Pochwały: 44
Zbanowany
Mieszkańcy Chrzanowa! Niedziela blisko. Otwórzmy szeroko drzwi, okna! Wpuśćmy, świeże powietrze do naszych domów, naszych mieszkań, do naszego miasta! Tylko od nas zależy czy to stare, spróchniałe koryto wywrócimy! Najważniejsze, chodźmy do urn i mądrze głosujmy!!!


Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: Idziemy na wybory, wszyscy, młodzi i starsi!!!
PostWysłany: 27.11.2014 21:18 

Dołączenie: 4.1.2013 19:00
Posty: 4
"Najważniejsze, chodźmy do urn i mądrze głosujmy!!!"
Tylko na którego kandydata w Trzebini oddać głos po takiej kampanii która już sięgnęła dna. Wielu mieszkańców Gminy Trzebinia jest zbulwersowana zachowaniem komitetów wyborczych obu kandydatów.


Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: Idziemy na wybory, wszyscy, młodzi i starsi!!!
PostWysłany: 27.11.2014 21:31 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 30.9.2010 22:12
Posty: 268
Pochwały: 211
lew napisał(a):
"Najważniejsze, chodźmy do urn i mądrze głosujmy!!!"
Tylko na którego kandydata w Trzebini oddać głos po takiej kampanii która już sięgnęła dna. Wielu mieszkańców Gminy Trzebinia jest zbulwersowana zachowaniem komitetów wyborczych obu kandydatów.

Zastanawiam się jak można porównywać kampanię Adamczyka z kampanią Szczurka????
Czym można się zdegustować w kampanii Adamczyka? Co w niej nie jest prawdą? Jakie teksty są obraźliwe. Ja śledząc obie uważam, że u Adamczyka jest to subtelne, wyważone i konkretne. Niestety u Szczurka jest to emocjonalnie negatywne, a wręcz niestosowne i kłamliwe.

Pochwały przyznane za posta: 4

_________________
Pozdrawiam
Gostek

Polityk czy urzędnik, jeśli Ci nie przeszkodził.... to znaczy, że Ci pomógł. :)


Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: Idziemy na wybory, wszyscy, młodzi i starsi!!!
PostWysłany: 27.11.2014 21:34 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 11.3.2011 7:56
Posty: 145
Pochwały: 92
lew napisał(a):
Wielu mieszkańców Gminy Trzebinia jest zbulwersowana zachowaniem komitetów wyborczych obu kandydatów.


Nie śledzę wszystkich działań może zbyt uważnie, ale którymi konkretnie działaniami komitetu pana Adamczyka zbulwersowanych jest "wielu mieszkańców gminy Trzebinia"? Bo z tego co obserwuję, to musi się on głównie bronić.

Nie byłem specjalnym fanem startu pana Adamczyka w wyborach. Ale w obecnej sytuacji, gdy mamy właśnie taki wybór, jaki mamy, nie mam absolutnie żadnych wątpliwości, na kogo należy zagłosować w drugiej turze.

Pochwały przyznane za posta: 4


Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: Idziemy na wybory, wszyscy, młodzi i starsi!!!
PostWysłany: 27.11.2014 23:21 

Dołączenie: 4.9.2014 22:20
Posty: 74
Pochwały: 36
lew napisał(a):
"Najważniejsze, chodźmy do urn i mądrze głosujmy!!!"
Tylko na którego kandydata w Trzebini oddać głos po takiej kampanii która już sięgnęła dna. Wielu mieszkańców Gminy Trzebinia jest zbulwersowana zachowaniem komitetów wyborczych obu kandydatów.


Przyłączam się do poglądu Gostka. Lew, a Ty myślisz, że kampania wyborcza, to przesyłanie sobie kwiatów? Z tego co obserwowałem, a śledzę od początku, to komitet Szczurka i on sam, rzuca mięso na lewo i prawo. Na miejscu Adamczyka nie byłbym taki pobłażliwy, facet trzeba przyznać jest nad wyraz spokojny. Szczególnie po chamskiej gazetce Szczurka i jego pytaniach o zdrowie i wiek rodem ze Świnnej Poręby, gdzie każdy pewnie wpierdziela się w sprawy innych. Też mi się to nie podoba, ale Szczurek u mnie przepadł z kretesem.


Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: Idziemy na wybory, wszyscy, młodzi i starsi!!!
PostWysłany: 28.11.2014 7:22 

Dołączenie: 25.1.2011 13:24
Posty: 28
Pochwały: 18
"Najważniejsze, chodźmy do urn i mądrze głosujmy!!!"
Podkreślmy jeszcze raz MĄDRZE !! bo iść głosować wiedziony emocjami może kibol ,którego drużyna właśnie przegrała lub fanatyk w imię przez siebie uznawanego idola .
My jako mieszkańcy , decydujemy jak będziemy rządzeni i w jakim mieście żyć będziemy . Ktoś w mediach ostatnio ukuł regułkę : jest wybór " pomiędzy grypą ?/do wyleczenia/ Adamczyk a ciężką odmianą paranoi ,która objawiła się na koniec kampanii .
Pójdźmy więc na to REFERENDUM nr 2 i zagłosujmy rozsądnie .

Autor postu otrzymał pochwałę


Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: Idziemy na wybory, wszyscy, młodzi i starsi!!!
PostWysłany: 28.11.2014 8:03 

Dołączenie: 18.7.2010 9:02
Posty: 625
Pochwały: 57
Jak ktoś nie zdecydowany proponuję orzeł czy reszka podrzucić monetą.


Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: Idziemy na wybory, wszyscy, młodzi i starsi!!!
PostWysłany: 1.12.2014 6:45 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 12.5.2007 9:29
Posty: 141
Miejscowość: Małopolska
Pochwały: 44
Zbanowany
No, myślę, że to już koniec wyborczych emocji! Możemy zamknąć okno, mamy w Chrzanowie „świeże powietrze”, nowego burmistrza. Przed nim dużo ciężkiej, odpowiedzialnej pracy. Panie BURMISTRZU, do pracy! Owocnych wyników tej pracy oczekują i życzą, myślę, że wszyscy mieszkańcy Chrzanowa!!!


Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: Idziemy na wybory, wszyscy, młodzi i starsi!!!
PostWysłany: 1.12.2014 10:00 
Dość duże zaskoczenie za Wisłą, bo w Wadowicach młoda krew na burmistrzowskim fotelu. Jak dla mnie całkiem inna krew niż ta w Chrzanowie, a można zobaczyc to choćby na tym filmiku, który nagrał p. Klinowski jeszcze przed wyborami: https://www.youtube.com/watch?v=fOZbrdD ... VytGygBTkg
Trochę offtoopowo, więc wkleiłem tutaj bo pospolite ruszenie jak widać działa i u nas, tylko przynosi n.p. modelów fotografujących się obok bohaterki powyższego materiału.


Góra
  
 
 Temat postu: Re: Idziemy na wybory, wszyscy, młodzi i starsi!!!
PostWysłany: 10.12.2014 14:00 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 12.5.2007 9:29
Posty: 141
Miejscowość: Małopolska
Pochwały: 44
Zbanowany
Wybraliśmy nową radę miejską, nowego burmistrza, więc temat będzie znowu aktualny ale za cztery lata. Taka po tych wyborach przychodzi refleksja, tak się chwilami zastanawiam, ilu byłoby kandydatów na radnych, gdyby funkcja radnego była społeczna, gdyby za sesję lub udział w komisji otrzymywał radny skromną dietę np. 100 zł. Myślę, że tych społeczników uzbierało by się 21 sztuk! Bo gdyby nie, to nie byłoby co wybierać, nici z wyborów. To tak w formie żartu, ale starsi ludzie pamiętają takich społeczników! Dzisiaj też tacy są, tylko jak urząd płaci ciężką kasę, to co mają zrobić, nie wziąć?


Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: Idziemy na wybory, wszyscy, młodzi i starsi!!!
PostWysłany: 10.12.2014 17:23 

Dołączenie: 25.1.2011 13:24
Posty: 28
Pochwały: 18
Wziąć powinni ale jak czują się społecznikami to powinni przeznaczyć większość tych apanaży na pomoc dla potrzebujących , bo takich w naszej gminie nie brakuje .


Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: Idziemy na wybory, wszyscy, młodzi i starsi!!!
PostWysłany: 11.12.2014 8:54 

Dołączenie: 18.3.2008 14:01
Posty: 615
Pochwały: 83
Karjas napisał(a):
Wziąć powinni ale jak czują się społecznikami to powinni przeznaczyć większość tych apanaży na pomoc dla potrzebujących , bo takich w naszej gminie nie brakuje .



gratuluje....

rozsądny człowiek wyda 200 zł na wędkę, a nie rozsądny na rybe 10 zł :twisted:

_________________
w stadzie baranów wole być wilkiem


Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: Idziemy na wybory, wszyscy, młodzi i starsi!!!
PostWysłany: 11.12.2014 17:16 

Dołączenie: 25.1.2011 13:24
Posty: 28
Pochwały: 18
Nie ma czego .
Danton :"Pokażcie moją głowę ludowi, warta jest tego." Opis: 5 kwietnia 1794


Góra
Offline Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 47 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3