Ostatnia wizyta: Obecny czas: 28.3.2024 17:26


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Regulamin forum


Kliknij tutaj, aby zobaczyć regulamin forum



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 65 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Niesmak wyborczy
PostWysłany: 28.10.2014 21:58 

Dołączenie: 4.12.2006 10:56
Posty: 910
Pochwały: 37
O trzebińskim biuletynie więcej w najbliższym wydaniu.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Niesmak wyborczy
PostWysłany: 29.10.2014 8:15 
filip1907 napisał(a):
Jak macie słuszną, prawdziwą informację o tym co dany (powtórny) kandydat obiecywał w poprzednich wyborach i za swej kadencji tego nie zrealizował to dopisujcie to flamastrem na jego plakatach:) ...

ale czy to jest zgodne z prawem? bo co wolno wojewodzie napewno nie nam w smrodzie. Oni sobie bimbaja z prawa i wieszaja gdzie chca a potem tego nie sprzataja, tylko czy jak ktorys z nas cos dopisze to nie oskarza o cos?


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Niesmak wyborczy
PostWysłany: 29.10.2014 12:17 

Dołączenie: 22.10.2014 15:24
Posty: 69
Pochwały: 35
drogi ulom:)
Ja przecież nie namawiam do zdzierania, zamazywania, dorysowywania "rogów" na plakatach wyborczych kandydatów:)
Sądzę, że każdy sposób powiadomienia przez nas (tych z nas, którzy faktycznie śledzą jak są - były, realizowane zapowiedzi przedwyborcze kandydatów "powtórnych", a jest nas w społeczeństwie naszym naprawdę niewielu... niestety), naszego okolicznego społeczeństwa międzygminnego o hipokryzji, populizmie powtórnych kandydatów jest usprawiedliwiony:)
Przecież doskonale zdajesz sobie sprawę z tego (kandydaci, ponowni, również sobie z tego doskonale zdają sprawę), że ludzie nie pamiętają jakie obietnice składali dzisiejsi kandydacie powtórni w poprzednich wyborach, i że wielu, większości tych deklaracji nie zrealizowali. Doskonale Wiesz, że większość naszego lokalnego społeczeństwa nie zdaje sobie sprawy o tym, że były sprawy sądowe itd., że istnieje nepotyzm i że rączka rączkę....
Gazeta lokalna, gdzieś tam między zdaniami na tym forum obiecywała podsumowanie działalności włodarzy, ale jak widać nie bardzo się z tego wywiązuje, ok, spoko...
Większość ludzi z naszego społeczeństwa będzie głosowała mimo wszystko na partie a nie na ludzi, ale partie tworzą ludzie.
Więc pokażmy tym co nie czytają forum, że wielu, aby nadal być przy "korycie" po prostu okłamuje swych wyborców obiecując gruszki na wierzbie:).

Pochwały przyznane za posta: 2


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Niesmak wyborczy
PostWysłany: 29.10.2014 20:40 

Dołączenie: 27.9.2008 8:35
Posty: 191
Pochwały: 73
Zawsze zamiast napisać na plakacie można powiesić na nim (albo obok) kartkę informacją czego kandydat nie zrobił, choć obiecywał.

Pochwały przyznane za posta: 2


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Niesmak wyborczy
PostWysłany: 2.11.2014 21:01 

Dołączenie: 17.12.2012 20:37
Posty: 43
Pochwały: 13
W mojej ocenie niesmakiem wyborczym w Libiążu może być fakt, iż nagle po raz PIERWSZY kandydaci jak te mrówki zaczęli KWESTOWAĆ na starym cmentarzu. Niby na renowację, ale dziwnie, że akurat w roku wyborczym :P No i jeszcze ten lans i zdjęcia. Totalna patologia. Wyborca może oczekiwać, że kandydują ludzie na poziomie i ludzie poważni. Nie w Libiążu. I jeszcze kwiatek: jeden z kandydatów na burmistrza "stawiał" browara pod sklepem aby się podlizać i na niego głosować. Żal, że tacy ludzie nas reprezentują. Oj żal. Tak zniżać się aby stołki zachować (lub się na nie załapać).

Autor postu otrzymał pochwałę


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Niesmak wyborczy
PostWysłany: 2.11.2014 23:02 

Dołączenie: 13.1.2007 12:34
Posty: 2960
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 367
Czy to tajemnica ze nie podajesz nazwiska sponsora z pod budki z piwem?

Autor postu otrzymał pochwałę

_________________
Pozdrowienia:
Krzysio :)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Niesmak wyborczy
PostWysłany: 8.11.2014 16:56 

Dołączenie: 21.10.2011 13:11
Posty: 29
Pochwały: 14
Jak widać na załączonych zdjęciach plakaty niektórych kandydatów są zawieszane dubletami, a nawet po cztery na jednej tablicy. Nie zwiększa to jego popularności, ale utrudnia sprawiedliwą rywalizację innym kandydatom (zakleja ogłoszenia innych).
Załącznik:
Szczurek dublet2.jpg
Szczurek dublet2.jpg [ 38.84 KiB | Obejrzany 42826 razy ]

Załącznik:
Szczurek dublet.jpg
Szczurek dublet.jpg [ 47.32 KiB | Obejrzany 42826 razy ]


Pochwały przyznane za posta: 2


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Niesmak wyborczy
PostWysłany: 8.11.2014 17:51 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 30.9.2010 22:12
Posty: 268
Pochwały: 211
Dla mnie kompletnym niesmakiem wyborczym jest po prostu Stanisław Szczurek i jego spółdzielnia. Brak jakiejkolwiek etyki i uczciwości. Jak wyrok niekorzystny, to cisza i brak jego wykonania. Jak pyrrusowe zwycięstwo, bo pozew konkurenta oddalony to "wielki sukces wyborczy". Nachalność jego reklamy, autopromocji i manipulacji przechodzi wszelkie możliwe bariery. Zaczynam podejrzewać, że J.Ch. Andersen nie dorasta mu w bajkach do pięt. Z powodzeniem również mógłby napisać nową mitologię, tyle, że polityki współczesnej. Celowo nie mistrz, tylko "miszcz" manipulacji.
Teraz jak stwierdził..."rozpoczęliśmy budowę budynku mieszkalnego na osiedlu ZWM."
Stawiam flachę temu, kto wskaże mi ten teren budowy i pokaże pozwolenie na budowę. Poza tym kto to jest my, skoro to TBS chrzanowski???? jakie korzyści będzie mieć gmina z tego aportu finansowego? Ten Pan z pewnością nie spełnia się w roli burmistrza, on się tutaj marnuje. Powinien sobie założyć agencję marketingu politycznego i to najlepiej w Warszawie, byśmy odetchnęli z ulgą.
Takim ludziom stanowczo mówię NIE!!!
Każdy z obecnych kandydatów będzie lepszy od niego.

Pochwały przyznane za posta: 4

_________________
Pozdrawiam
Gostek

Polityk czy urzędnik, jeśli Ci nie przeszkodził.... to znaczy, że Ci pomógł. :)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Niesmak wyborczy
PostWysłany: 8.11.2014 22:26 

Dołączenie: 4.9.2014 22:20
Posty: 74
Pochwały: 36
Gostek001 napisał(a):
Dla mnie kompletnym niesmakiem wyborczym jest po prostu Stanisław Szczurek i jego spółdzielnia. Brak jakiejkolwiek etyki i uczciwości. Jak wyrok niekorzystny, to cisza i brak jego wykonania. Jak pyrrusowe zwycięstwo, bo pozew konkurenta oddalony to "wielki sukces wyborczy". Nachalność jego reklamy, autopromocji i manipulacji przechodzi wszelkie możliwe bariery. Zaczynam podejrzewać, że J.Ch. Andersen nie dorasta mu w bajkach do pięt. Z powodzeniem również mógłby napisać nową mitologię, tyle, że polityki współczesnej. Celowo nie mistrz, tylko "miszcz" manipulacji.
Teraz jak stwierdził..."rozpoczęliśmy budowę budynku mieszkalnego na osiedlu ZWM."
Stawiam flachę temu, kto wskaże mi ten teren budowy i pokaże pozwolenie na budowę. Poza tym kto to jest my, skoro to TBS chrzanowski???? jakie korzyści będzie mieć gmina z tego aportu finansowego? Ten Pan z pewnością nie spełnia się w roli burmistrza, on się tutaj marnuje. Powinien sobie założyć agencję marketingu politycznego i to najlepiej w Warszawie, byśmy odetchnęli z ulgą.
Takim ludziom stanowczo mówię NIE!!!
Każdy z obecnych kandydatów będzie lepszy od niego.


Chciałbym zaznaczyć, że TBS w Trzebini, to kontynuacja współpracy, którą rozpoczął Adamczyk. A to, że teraz budują u Szczurka - takie są po prostu cele statutowe TBS`u. Tu raczej należy się pochwała dla prezesa Fudały. No, ale przypinanie do siebie sukcesów przez S.S. to normalka jak widać.

-- 8.11.2014 23:28 --

Arecki napisał(a):
Jak widać na załączonych zdjęciach plakaty niektórych kandydatów są zawieszane dubletami, a nawet po cztery na jednej tablicy. Nie zwiększa to jego popularności, ale utrudnia sprawiedliwą rywalizację innym kandydatom (zakleja ogłoszenia innych).
Załącznik:
Szczurek dublet2.jpg

Załącznik:
Szczurek dublet.jpg


Panowie, to na którego Szczurka z tych plakatów mam głosować? :shock: :viva: . Żartowałem, wiem, że tego z lewej strony :what:


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Niesmak wyborczy
PostWysłany: 17.11.2014 11:52 

Dołączenie: 2.12.2011 9:11
Posty: 669
Pochwały: 218
http://ocdn.eu/images/pulscms/N2U7MDQsM ... 1bc314.png

_________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
Stanisław Lem


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Niesmak wyborczy
PostWysłany: 17.11.2014 18:01 

Dołączenie: 4.9.2014 22:20
Posty: 74
Pochwały: 36
jack napisał(a):


Kolejny rozbiór Polski.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Niesmak wyborczy
PostWysłany: 17.11.2014 18:58 

Dołączenie: 28.1.2014 9:13
Posty: 75
Pochwały: 53
Jaki rozbiór ? Polska już dawno została podzielona na strefy wpływów. To co na pomarańczowe to enklawa PO ,kraina inwestycji głownie zagranicznych , a przede wszystkim niemieckich . To niebieskie to pozostałości po PRL -u z zacofanym przemysłem -górnictwo , hutnictwo i badylarze , bo nie rolnicy . Rolnik czyli bauer to w strefie pomarańczowej . Ostatnia enklawa polskości to tzw spółki skarbu państwa , podzielone między rządzących w danym momencie , a właściwie ich pociotków ,kolegów partyjnych , nazwijmy ich tusko - sierotami , lub wg dzisiejszego scenariusz wyborczego kopaczo- psl-owskimi nowo poborcami sowitych pensji . Takie rewizory w/g Gogola I-kropka .........


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Niesmak wyborczy
PostWysłany: 18.11.2014 7:13 

Dołączenie: 18.7.2010 9:02
Posty: 625
Pochwały: 57
No jak tam w Trzebini plakaty jeszcze wiszą? W Chrzanowie tak.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Niesmak wyborczy
PostWysłany: 18.11.2014 7:25 

Dołączenie: 13.1.2007 12:34
Posty: 2960
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 367
Krzysio swoje posprzątał wczoraj :)

_________________
Pozdrowienia:
Krzysio :)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Niesmak wyborczy
PostWysłany: 18.11.2014 10:41 

Dołączenie: 2.12.2011 9:11
Posty: 669
Pochwały: 218
Image

_________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
Stanisław Lem


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 65 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 20 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3