Ostatnia wizyta: Obecny czas: 28.3.2024 17:37


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Regulamin forum


Kliknij tutaj, aby zobaczyć regulamin forum



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 65 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Niesmak wyborczy
PostWysłany: 21.10.2014 10:39 

Dołączenie: 13.1.2007 12:34
Posty: 2960
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 367
Szkoda iż nie jest jakiś regulamin dotyczący wielkości plakatów na tablicach ogłoszeniowych. Np maxymalnie A4 i jeden raz a nie 6 x A3 jednej osoby.

_________________
Pozdrowienia:
Krzysio :)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Niesmak wyborczy
PostWysłany: 21.10.2014 12:53 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 29.7.2008 18:37
Posty: 1330
Miejscowość: Chrzanów
Pochwały: 353
Redsbuster napisał(a):
Fota plakatu na tablicy przycmentarnej z wstępniaka powinna znaleźć się tu: http://www.wiocha.pl/

Tej co prawda nie ma - ale za to jest inna. Z Cedyni:
http://www.wiocha.pl/1161041,Nauczycielka-do-uczniow

_________________
"Mądrość zebrana przez lata nauczyła mnie, że każde doświadczenie jest nowym odkryciem."
Ansel Adams


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Niesmak wyborczy
PostWysłany: 21.10.2014 17:29 

Dołączenie: 13.1.2007 12:34
Posty: 2960
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 367
A ja chodzę sam i roznosze swoje :)

Autor postu otrzymał pochwałę

_________________
Pozdrowienia:
Krzysio :)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Niesmak wyborczy
PostWysłany: 21.10.2014 17:40 
Redsbuster napisał(a):
Zasadniczo, zauważcie jedną rzecz. Jak trzeba być naiwnym, by sądzić, że osoby pełniące funkcje urzędnicze mają coś zrobić - jak to lewactwo mówi - dla kolektywu, kiedy to na poziomie elementarnym nie zachowują nawet źdźbła przyzwoitości.

Dlatego nalezy wybrac prawaka, bo on nie gada o kolektywie tylko o kapitalizmie i zysku i tak jak gada tak bedzie robil - nic dla kolektywu, wszystko dla zysku.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Niesmak wyborczy
PostWysłany: 21.10.2014 22:07 

Dołączenie: 7.8.2013 19:05
Posty: 119
Pochwały: 42
Taaaaa....Wszyscy startujacy chca uszczesliwic reszte spoleczenstwa, tacy sa dobrzy...Wierzcie dalej...
Co do formy oplakatowania- znajac zycie to wszystko splynie i sie bedzie walalo po ulicach wraz z liscmi, rozmyte w jesiennej szarudze...:) A tak calkiem serio: bylem kilka tygodni temu w miejscu za granica, gdzie rowniez byly wybory, populacja okolo 11 milionow mieszkancow. Ani jednego plakatu. Za to sa materialowe banery przymocowane do metalowych konstrukcji, ktore sa wystawione na ulicach w ilosci dosc znikomej. Te kkonstrukcje sa mobilne bo na koleczkach...Po wyborach do skladziku i po krzyku- smieci i dziadostwa na ulicach brak...


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Niesmak wyborczy
PostWysłany: 22.10.2014 8:18 

Dołączenie: 4.9.2014 22:20
Posty: 74
Pochwały: 36
Piotrsiejka Masz rację, Szkoda czasu na dyskusję, bo widzę, że wiesz najlepiej.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Niesmak wyborczy
PostWysłany: 22.10.2014 9:13 

Dołączenie: 2.12.2011 9:11
Posty: 669
Pochwały: 218
tito napisał(a):
Za to sa materialowe banery przymocowane do metalowych konstrukcji, ktore sa wystawione na ulicach w ilosci dosc znikomej. Te kkonstrukcje sa mobilne bo na koleczkach...Po wyborach do skladziku i po krzyku- smieci i dziadostwa na ulicach brak...


Taka konstrukcja stoi na obwodnicy Chrzanowa, przy garażach.

-- 22.10.2014 11:30 --

Nowe logo polityków

Image

_________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
Stanisław Lem


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Niesmak wyborczy
PostWysłany: 22.10.2014 17:39 

Dołączenie: 28.1.2014 9:13
Posty: 75
Pochwały: 53
Kampania wyborcza na wsiach naszej gminy ma jeden pozytywny aspekt w miarę wzrostu temperatury wyborczej , wzrośnie podaż bezpłatnego opału / ulotki ,plakaty , a nawet bilbordy / co po odebraniu emerytom deputatów będzie miało duże znaczenie w wyborze kandydata . Dla mnie na razie prowadzi Burmistrz Szczurek który skutecznie dba o dostarczenie opału mieszkańcom ? Szkoda że to się źle pali . Stąd mam apel drodzy kandydaci drukujcie na zwykłym papierze , lepiej się pali . i-kropka.......


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Niesmak wyborczy
PostWysłany: 22.10.2014 18:51 
Pragnę zauważyć Ikropko, że palenie kolorowych artefaktów burmistrza Szczurka w domowych paleniskach jest sprzeczne z dyrektywami naczelnika M.Fiszera w UM - odnośnie ochrony środowiska w gminie Trzebinia.
Toteż te artefakty należy złożyć na komunalnym wysypisku i przykryć warstwą humusu. Na poczet tej burmistrzowskiej obiecanki wyborczej dot. rekultywacji tegoż wysypiska. I będzie dwa w jednym, czyli przy okazji zrekultywowany burmistrz.

Ciekawe, z jakiego funduszu jest finansowana ta burmistrzowska propaganda? Z platformianego już nie, zapewne z budżetu UM. Czyli z naszych podatków. A może z unijnych funduszy na rzecz rozwoju gminy?


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Niesmak wyborczy
PostWysłany: 22.10.2014 20:21 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 30.8.2010 9:28
Posty: 405
Pochwały: 174
jendrek napisał(a):
Ciekawe, z jakiego funduszu jest finansowana ta burmistrzowska propaganda? Z platformianego już nie, zapewne z budżetu UM. Czyli z naszych podatków. A może z unijnych funduszy na rzecz rozwoju gminy?

Z urzędowego, czyli nas wszystkich, jest na pewno finansowany biuletyn gminy gdzie to wyczytałem że losy kopalni w Trzebini-Sierszy to już są w zasadzie przesądzone. Tylko czekać jak zacznie się budować.

_________________
// Książki są jak ludzie, których wartości nie podobna poznać po stroju /J.Parandowski


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Niesmak wyborczy
PostWysłany: 22.10.2014 20:36 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 29.7.2008 18:37
Posty: 1330
Miejscowość: Chrzanów
Pochwały: 353
jendrek napisał(a):
Ciekawe, z jakiego funduszu jest finansowana ta burmistrzowska propaganda? Z platformianego już nie, zapewne z budżetu UM. Czyli z naszych podatków. A może z unijnych funduszy na rzecz rozwoju gminy?


https://www.youtube.com/watch?v=5v43hnR6aH8

_________________
"Mądrość zebrana przez lata nauczyła mnie, że każde doświadczenie jest nowym odkryciem."
Ansel Adams


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Niesmak wyborczy
PostWysłany: 22.10.2014 21:39 

Dołączenie: 8.10.2009 16:33
Posty: 132
Pochwały: 28
Co jest zaskakujące, czytając ten propagandowy periodyk odnosi się wrażenie, jakoby cała Gmina Trzebinia była krainą mlekiem i miodem płynąca. Czy tylko ja odnoszę wrażenie, że jesteśmy liderem liderów na skale międzynarodową? Przecież to jest absurdem, aby chełpić się kolejną dotacją na długotrwale bezrobotnych, kolejną styropianową makabryłą, kolejnymi wydatkami na tzw. informatyzację, etc...

Jest to sprytne zagranie jaśnie nam panującego, aby liczyć na kilka punktów procentowych więcej...jednak taka metoda nie przyniesie już pozytywnych rezultatów, na co osobiście bardzo liczę.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Niesmak wyborczy
PostWysłany: 22.10.2014 22:37 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 30.8.2010 9:28
Posty: 405
Pochwały: 174
Trzebinianin 228 napisał(a):
Jest to sprytne zagranie jaśnie nam panującego, aby liczyć na kilka punktów procentowych więcej...jednak taka metoda nie przyniesie już pozytywnych rezultatów, na co osobiście bardzo liczę.

Świadomych ludzi jest niewielu. Większość łyka informacje z gazetki jak młody pelikan.

Autor postu otrzymał pochwałę

_________________
// Książki są jak ludzie, których wartości nie podobna poznać po stroju /J.Parandowski


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Niesmak wyborczy
PostWysłany: 24.10.2014 8:11 

Dołączenie: 2.12.2011 9:11
Posty: 669
Pochwały: 218
Właśnie wpadł mi w łapska Biuletyn informacyjny Urzędu Miasta. Chyba ktoś się pomylił, bo napis powinien głosić: Biuletyn agitacyjny KWW Wspólnoty Samorządowej Trzebinia, kandydata na burmistrza Stanisława Szczurka wraz z poplecznikami, wydawany na koszt podatników.
Trzebińscy elektorzy, myślę, że czas zainteresować tą prywatą PKW oraz CBŚ.

Pochwały przyznane za posta: 2

_________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
Stanisław Lem


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Niesmak wyborczy
PostWysłany: 24.10.2014 10:03 

Dołączenie: 7.8.2013 19:05
Posty: 119
Pochwały: 42
No, najwyzszy czas to zrobic- to nic innego jak wydawanie publicznych pieniedzy- ktory to juz raz?- na rzecz promowania wlasnej osoby (specjalnie mala litera pisze).

Pochwały przyznane za posta: 2


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 65 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3