Ostatnia wizyta: Obecny czas: 18.4.2024 4:40


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Regulamin forum


Kliknij tutaj, aby zobaczyć regulamin forum



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 316 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 13.12.2014 9:06 
Ano tak. Zapomniałem dopisać. Po prostu "zamienili" się stołkami - Szczęśniak jako starosta, a b.starosta za Szczęśniaka. Czyli będzie Potocki dyrektorem tego budżetowego molocha, co się zwie TCK.
Panu A.Adamczykowi taka konfiguracja jak najbardziej odpowiada i otrzymał odpowiedni akcept (polecenie?) od swoich partyjnych zwierzchników.

Nadajemy na PRL, a obecnie podobna a nawet taka sama karuzela stanowisk. Wg klucza partyjnego i osobistych koneksji. Czyli tradycja w narodzie nie ginie.

Autor postu otrzymał pochwałę


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 13.12.2014 16:34 

Dołączenie: 30.7.2014 10:30
Posty: 12
Pochwały: 16
To chyba jakiś żart? Panie Burmistrzu naprawdę nie może Pan powierzyć kierowania kulturą specjaliście? Nie chce mi się wierzyć w taki scenariusz. Ale jeśli rzeczywiście tak się stanie, to czas umierać.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 13.12.2014 17:32 
Bronek: jak umierać, to za Ojczyznę - a nie za burmistrza Trzebini.
Pan A.Potocki nie taki straszny. Z dobrymi manierami i z porządnej rodziny. Także niezły humanista.
Multum pań pracujących w tym TCK będzie wniebowzięta - mając takiego szefa. W dodatku podwładnego A.Adamczyka - którego z kolei multum pań w UM prawie że uwielbia.
Powinna być msza św. w kościele pod wezwaniem Piotra i Pawła (centrum Trzebini) - w intencji pomyślnej przegranej St.Szczurka.

A na układy nie ma rady. Po prostu siła wyższa. Partyjna siła wyższa.

Autor postu otrzymał pochwałę


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 13.12.2014 21:17 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 23.10.2007 20:58
Posty: 1078
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 184
Nie było mnie dosłownie trzy dni na forum a tu takie niespodzianki. Zobaczymy co z tego wyniknie. Chyba wraca stare a zarazem nowe. PZPR zastąpiło PO (po rodzinie). Ale trzymam kciuki by nareszcie zaczęło być normalnie w Trzebini.

Autor postu otrzymał pochwałę


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 14.12.2014 0:13 

Dołączenie: 4.9.2014 22:20
Posty: 74
Pochwały: 36
A to się porobiło w gminie! Na miejscu Adamczyka nie chciałbym mieś tylko płci pięknej wokół siebie. To jest niebezpieczne. Myślałem, że będzie kobieta i mężczyzna. Myślę, że w pewnym momencie dojdzie do jakiejś "podmianki"


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 14.12.2014 1:15 
Gostek skomentuj. Czy Adamczyk kłamał podczas kampanii? Na pytanie o wice i pełnomocnikach mówił, że nie wyklucza pełnomocników, a okazuje się, że Stolarzowej zaproponował stanowisko dużo wcześniej.
Czego spodziewaliście się po dziadzi mającej wpojone i niezmienialne peerelowskie nawyki? Nowoczesnych personalnych rozwiązań? Ludzie zejdźcie w końcu na ziemię...


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 14.12.2014 4:22 

Dołączenie: 18.7.2010 9:02
Posty: 625
Pochwały: 57
Czekamy na dalszy bieg wydarzeń postanowień?w Trzebini jaki w Chrzanowie.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 14.12.2014 9:40 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 30.9.2010 22:12
Posty: 268
Pochwały: 211
Amster, jedno mogę z pewnością skomentować. Dwóm Panom jednocześnie służyć bez konsekwencji się nie da, więc kiedyś będziesz musiał wybrać. Poza tym jak zwykle nie podoba mi się Twój styl. Powinniśmy poczekać na efekty działań, bo trudno oceniać kogoś na samym początku jego kadencji. Z pewnością mamy pozytywną zmianę wizerunku burmistrza w Trzebini, a na rozliczanie z efektów przyjdzie czas.

Pochwały przyznane za posta: 4

_________________
Pozdrawiam
Gostek

Polityk czy urzędnik, jeśli Ci nie przeszkodził.... to znaczy, że Ci pomógł. :)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 14.12.2014 22:51 
Czekać zapewne powinniśmy na sąd ostateczny, bo każdy z nas w ocenie sie pomylić może. Jak w tym chińskim powiedzeniu: "szczęście nieszczęście kto to wie".
Natomiast o przetargach ZKKM sobie tutaj już gaworzyliśmy. Krótki termin i wymagania, które ciężko było spełnić. Chyba, że wymagania ustawione pod kogoś. Oczywiście osoba pisząca specyfikacje ma szefa nad sobą. Może dobrze słucha szefa i dlatego takie pochwały.
Dla mnie koniec przedwyborczej bajki. Wracamy do normalności, polskiej normalności.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 15.12.2014 0:28 
Gostek, cokolwiek o mnie piszesz - chybiasz za każdym razem. Tak samo się mylisz co do super cech swojego superbohatera, ale to robisz celowo "spin doktorze" AA.
Po raz kolejny mówię, że nie będę specjalnie dla Ciebie owijał wszystkiego w bawełnę.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 15.12.2014 8:42 
Coś Państwo Redaktorzy Przełomu przyspaliście. Obecnie prezesem UK Trzebinia jest pan Adam Pasternak. Pani prezes obojga nazwisk (ta przyniesiona z "Profestools", bodajże z Libiąża - w teczce przez b.burmistrza) już nie jest prezesem UK. Nie wiadomo, czy się śmiać, czy też płakać - biorąc pod uwagę pewną niedogodność charakteru najnowszego prezesa UK Trzebinia.
Oto link: http://uk.trzebinia.pl/cms/dzialy

Wcześniej już pisałem, że po objęciu fotela burmistrza przez pana A.Adamczyka - pani prezes Bulwan zostanie usunięta z tegoż prezesowania w UK. Niespodzianki nie ma, było to do przewidzenia.
A Przełom nie przewidział......., cholera, znów ja. I z tych "przewidywań" nie mam żadnych profitów.......

Amster, powinieneś się częściej udzielać na tym forum. Krytyka jest potrzebna, żeby za bardzo nie wpaść w euforię w odniesieniu do staro-nowego burmistrza.
Zielona Trzebinia jak i sympatycy ZT liczą na konstruktywną współpracę z burmistrzem Adamczykiem. Jednakże powołanie Pasternaka na stanowisko prezesa UK nie nastraja zbyt optymistycznie do takiej "konstruktywności".
Bo o "owocnej" współpracy to raczej należy zapomnieć.
Ale zawsze coś się znajdzie i na nowego burmistrza, jeżeli przyjmie sposób postępowania od poprzednika.
A kilka tematów "środowiskowych" na razie sobie drzemie. Te 100 dni dla burmistrza to może i przydatny okres oddechu? I dla odpowiedniej aklimatyzacji.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 16.12.2014 18:42 
Site Admin

Dołączenie: 9.1.2008 16:28
Posty: 1268
Pochwały: 101
Może i przespaliśmy, ale była to "oczywista oczywistość" Jendrku. Najważniejsze jest, jakie nowy prezes zaproponuje rozwiązania dotyczące przyszłości UK i gminnej gospodarki odpadami, jaka będzie jego polityka wobec składowiska, sortowni, kompostowni itp.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 17.12.2014 13:26 

Dołączenie: 4.12.2006 10:56
Posty: 910
Pochwały: 37
W kolejnym numerze ukaże się w gazecie rozmowa z nowym prezesem spółki. Przyznam, że to ja temat, jak stwierdził Jendrek, przespałam. Rozmawiałam z Panem Adamem Pasternakiem i sam nawet się nie pochwalił awansem.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 23.12.2014 12:12 

Dołączenie: 10.6.2012 10:19
Posty: 43
Miejscowość: Z balkonu widać Babią Górę/Chrzanów
Pochwały: 18
Czytam właśnie przełom i jestem w szoku :!: Burmistrz Szczurek obiecał boisko w Młoszowej http://www.trzebinia.pl/aktualnosci/479 ... -mloszowej

A tu się dowiaduję z prasy że go nie będzie... Przecież tym chłopakom z miejscowego klubu pozostaje siąść i płakać. Mam nadzieję że zapłaczę z nimi w niedzielny późny wieczór również Pan Stanisław Szczurek.

Założę się, że gdyby Adamczyk wygrał, to chłopaki maja boisko na bank, bo z tego co wiem zawsze pomagał młodym sportowcom.

Także drogi Panie burmistrzu czekamy na jakieś ruchy w tej sprawie jak i w wielu innych. Jako wybawca Trzebini od rządów Pana S.S mamy wszyscy nadzieję, że nie siądzie Pan na laurach. Gratulacje dawno się skończyły Ja osobiście liczę na Pański ruch w kierunku boiska w Młoszowej. Żal chłopaków, że czekają tyle. Za pierwszych kadencji Pan nie zbudował więc jest druga szansa. Mam nadzieję, że na obietnicach się nie skończy. Temat jest wrażliwy i dobrze aby go zakończyć. W końcu temat w którym Gmina ma problem z budową boiska od 2001 r. nadaje się do telewizji.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 3.1.2015 11:23 

Dołączenie: 16.4.2011 16:03
Posty: 195
Pochwały: 132
Nie wiem czy coś przeoczyłam-bo chwilę mnie tu nie było-jest styczeń,niedawno (listopad) II turę wyborów wygrał p.Adamczyk.Do wyborów na profilu fb p.Szczurka pod zdjęciem był napis "Kandydat na burmistrza".Po przegranej (kilka dni później) zmienił ten napis na "Przyszły burmistrz miasta".Czy to coś ma znaczyć ?


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 316 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3